Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566461
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Άννα απ' τη Ρουμανία την είχα δει για πρώτη φορά, πριν από περίπου ένα χρόνο στο X-Bar.Ψηλή, με μακρυά, ξανθά μαλλιά ήταν εντυπωσιακή μέσα στο κόκκινο εφαρμοστό φόρεμα που φορούσε και δε γινόταν να περάσει απαρατήρητη.Όταν μάλιστα, μετά από λίγο, ανέβηκε στην πίστα, για να κάνει στριπτίζ, είχαμε απανωτά εμφράγματα.Εκπληκτικό, γυμνασμένο κορμί, με μακρυά, καλλίγραμμα πόδια, σφιχτό και στητό κώλο και 2,5άρια φτιαγμένα βυζιά.Θα ήταν αδύνατο, να μη στοχοποιηθεί και να μην μπει στα υπόψη.
Αργά βράδυ Πέμπτης (12-05-2016) πήγα στο Ισμήνης 2, όπου δούλευε, για να την συναντήσω.Ήρθε στο σαλόνι χαμογελαστή, φορώντας τιρκουάζ εσώρουχα.Τα οποία σε συνδυασμό με τα ξανθά μαλλιά της την έκανα ακόμη πιο όμορφη.Αφού με καλησπέρησε, πήγε κι ακούμπησε στο μπαρ, με γυρισμένη την πλάτη σε μένα, τουρλώνοντας την κωλάρα της.Κάτι που έκανε πιο επιτακτική την ανάγκη μου, αλλά και πιο εύκολη την απόφασή μου, να πληρώσω το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 και ν' ανέβω στον επάνω όροφο, στο δωμάτιο 1.Μικρό σε μέγεθος, αλλά ανακαινισμένο, δεν είχε κάποια σχέση με το δωμάτιο, στο οποίο είχα συναντήσει την Μαράϊα πριν από μερικούς μήνες.Με νιπτήρα, μεγάλο χώρο για ντουζιέρα, άνετο διπλό κρεβάτι.Αλλά, αυτό που σου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση, είναι οι καθρέπτες, που καλύπτουν τους τοίχους, ανεβάζοντας τη λίμπιντο στα ύψη, καθώς μπορείς να παρακολουθείς τα τεκμενόμενα στο κρεβάτι.
Στο μεταξύ η Άννα είχε έρθει στο δωμάτιο, κρατώντας ένα μπουκάλι λιπαντική κρέμα.Την οποία φυσικά δε χρησιμοποίησε, μετά το γλύψιμο που της έκανα.Βοηθήσαμε ο ένας τον άλλο, να απαλλαγεί απ' τα ρούχα του.Κι επειδή φορούσα πουκάμισο και της πήρε λίγο περισσότερο χρόνο να το ξεκουμπώσει, βρήκα την ευκαιρία, να χαϊδέψω και να χουφτώσω τα βυζιά και την κωλάρα της στα όρθια.Γυμνοί πλέον πέσαμε στο κρεβάτι, όπου συνεχίσαμε με φιλιά στο λαιμό, στο πρόσωπο, στο στήθος εκατέρωθεν.Τη γύρισα μπρούμητα, για να μπορέσω να βλέπω την σφιχτή κωλάρα της και συνέχισα να τη φιλάω στο λαιμό και στο σβέρκο.Χάιδευα το απαλό δέρμα της στην πλάτη, στη μέση, στον κώλο, στα πόδια της και στη συνέχεια έκανα το ίδιο με το στόμα και τη γλώσσα μου, ενώ το χέρι μου γλύστρισε ανάμεσα στο πόδια της.Τη γύρισα ανάσκελα κι έκανα το ίδιο απ' την μπροστινή πλευρά στο λαιμό, στο στήθος, στις ερεθισμένες ρόγες, στην κοιλιά, στους μηρούς.Είχε αρχίσει να ερεθίζεται, συνοδεύοντας τα πιο έντονα χάδια της με πιο τολμηρά σχόλια.Κι όταν πλησίασα το κεφάλι μου στο μουνί της, άνοιξε διάπλατα τα πόδια της, για να διευκολύνει το στόμα και τη γλώσσα μου στο έργο τους.Το ήδη υγρό μουνάκι της ήταν περιποιημένο, φρεσκοξυρισμένο και πεντακάθαρο.η Άννα μου επέτρεψε να το γλύψω, να πιπιλίσω και να ρουφήξω την κλειτορίδα της για αρκετά λεπτά και να το ευχαριστηθώ, μουσκεύοντάς το περισσότερο.Πριν να αναλάβει κι η ίδια δράση, ζητώντας μου να ξαπλώσω ανάσκελα.Μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και με τα χείλη της αγκάλιασε στοργικά τον ερεθισμένο πούτσο μου.Πολύ καλή στην τεχνική της, όπως άλλωστε κι οι περισσότερες συμπατριώτισσές της.Δε χρησιμοποιούσε τα χέρια της, σε αντίθεση με τη γλώσσα της, με την οποία έπαιζε με τη βάλανο κι έγλειφε τα αρχίδια μου.Είχε εναλλαγές στο ρυθμό της, 2-3 φορές τον πήρε βαθυά στο στόμα της και ταυτόχρονα με κάρφωνε με τα πανέμορφα μάτια της.Επειδή δεν είχα χορτάσει το μουνί της, της ζήτησα να μου το φέρει στο πρόσωπο, για να συνεχίσουμε σε κλασσικό 69.Κάτι που έκανε με μεγάλη προθυμία κι ευχαρίστηση.
Είχε έρθει όμως η ώρα για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο.Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά με μένα αρχικά να είμαι ξαπλωμένος πάνω της, στηριζόμενος στα χέρια μου, να την φιλάω στο λαιμό και να τις γλύφω τις ρόγες και την Άννα να μου χαϊδεύει την πλάτη με τα νύχια της.Πολύ καλή η συμμετοχή της καθόλη τη διάρκεια με αληθοφανής, αλλά όχι υπερβολικούς αναστεναγμούς, καυτές ματιές, πικάντικα σχόλια.Στη συνέχεια στηρίχτηκα στα γόνατα κι έφερα τα πόδια της στους ώμους μου, για να μπορώ με τα δάχτυλα να παίζω και να ερεθίζω την κλειτορίδα της.Και στο τέλος της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα.Όπου αφού της πίεσα τη μέση, για να σηκωθεί πιο ψηλά η κωλάρα της, έγλυψα για ακόμη μια φορά το μουνάκι της, για να το σαλιώσω και μπήκα μέσα της.Καθώς έβλεπα τα είδωλά μας στον καθρέπτη κι έχοντας στηριχτεί στα σφιχτά κωλομέρια της, άρχισα να κινούμαι μέσα της πιο έντονα και μετά από λίγο ήρθε το τέλος.
Δε βιάστηκε να φύγει (άλλωστε σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσής μας δε μου έδωσε σημάδια βιασύνης και ξεπέτας), αλλά έμεινε στην αγκαλιά μου.Μιλήσαμε γι' απλά, καθημερινά πράγματα, μέχρι να φορέσει τα ψηλοτάκουνά της και να με αποχαιρετήσει με δυο φιλιά στα μάγουλα.Αυτά συνέβησαν στην πρώτη συνάντησή μου με την Άννα.Σίγουρα όμως, δε θα είναι η μοναδική, αφού από δω και στο εξής θα αποτελεί στάνταρ επιλογή μου και θα την επισκευτώ ξανά με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, Ιανουάριος, CHEYENNE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2016
Η Αννα ειναι μέσα στις 3 καλύτερες κοπέλες στα studios, μπορει και η καλύτερη ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1