Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156589
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο ενα δυσκολο διαστημα που ειχα για πολλες μερες διαφορα στραβα που ετυχαν και πιεστικες καταστασεις επρεπε καπου να ξεδωσει το ολο θεμα πιο ευκολη λυση ηταν μια βολτα απο τα σπιτια στην περιοχη ...Χωρις να ρισκαρω να μπω να ψαξω καπου σε περιεργα μερη να μη ξερω τι θα μου τυχχει θα πηγαινα κατευθειαν στο στανταρ που λεγεται Εβελινα για να καθαρισει ευκολα η κατασταση ....Φευγει και τελειωνει ενας μπαρμπας γυρω στα 50 πριν απο μενα και περνω σειρα για να μπω στα ενδοτερα αμεσως επικοινωνια και ερωτησεις για νεα αφου εχω παει τοσες φορες παρολο που ειναι λογικο δεν γινεται να γραφεις για ολες αυτες τις φορες κριτικες ...
Στην αρχη προκατακτικα φιλια κλπ ...και εκανα την σωστη κινηση οπως θα ελεγε και ο φιλτατος Al την βαζω αναποδα για να μπω αναμεσα στο σουφρακι/μουνακι της για να το φιλαω λυσσαλεα ..Μεγάλο χαμόγελο Τεσπα! Ηταν καλο τονωτικο και καυλωτικο αυτο αφου δεν ειχα αρχισει καν να καυλωνω πριν απο αυτο ...Αφου λοιπον ηρθε η καταλληλη καυλα στησιμο στα 4 για καλο σφυροκοπημα ετσι για την αλητεια ..Μετα απο αναλλαγη στασεων αργησα ευτυχως να τελειωσω το απολαυσα καλυτερα ηθελα να την χυσω στις βυζαρες της που εννοειται ειναι οι καλυτερες που κυκλοφορανε στην περιοχη ...φιλι στο μαγουλο και αποχαιρετισμος ...Και μαλλον οπως το συμπαιρανα αποχαιρετισμος τελειως για φετος με την Εβελινα ..εκλεισε ο κυκλος οτι ηταν να μου δωσει το εκανε τοσους μηνες...Απο του χρονου βλεπουμε Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.472
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού