Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ζλατα ειναι ενα πιπινι με πολυ ωραιο κορμακι στο στυλ που μου αρεσει λεπτη με καμπυλες ωραιο απαλο δερμα υπεροχο κωλαρακι φυσικο δυομισαρι στηθος και προσωπο γλυκο οχι κατι το ιδιαιτερο. Ειναι οτι βλεπετε στις φωτο. Την εχω παρει δυο φορες τη μια με ακαποτο. Για το χωρο να πω οτι ειναι απο τους καλυτερους του ειδους με μεγαλους χωρους και καλη διακοσμηση χωρις να λειπει τιποτα. Εντυπωση μου εκανε το τεραστιο πραγματικα δωματιο στο οποιο πηγα και τις 2 φορες. Επισης πολυ καλη η υποδοχη και παρουσιαση ενημερωση απο την κυρια. Στο κυριως πιατο η κοπελα ηταν απο καλη εως πολυ καλη με καλο ακαποτο οχι κατι το ιδιαιτερο με λιγα προκαταρκτικα απο μερους της αντιθετα εγω απολαυσα το υπεροχο στηθος της, στο σεξ πισωκολητα και ιεραποστολικο ηταν απολαυση να ελεγχω αυτο το νεανικο κορμακι και να πιανουμε πολυ καλο ρυθμο ανεβαζοντας στροφες για αρκετη ωρα το ευχαριστηθηκα πραγματικα μεχρι το τελος στο πισωκολητο με εκπληκτικη αισθηση και θεα στο υπεροχο κωλαρακι της και στο στηθος της. Ολα καλα και στο social αρκετα ομιλιτικη αλλα και στο σεξ με καποια καυλολογα..χωρις υπερβολες ομως. Το κοριτσακι γυρω στα 20 και κατι μου αρεσε ειναι το στυλ που γουσταρω πιπινακι μικρο νεανικο και ειχαμε καλη χημεια. Προτεινετε στους fun του ειδους...μαλλον θα ξαναδοκιμασω ισως παιρνοντας πρωκτικο αν και το κοστος ανεβαινει σε επιπεδο city tours girl...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Zlata
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού