Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823802
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς έμπαινα στο σαλόνι , απέναντι στην οθόνη , πάνω από το μπαρ , έπαιζε ένα διαφημιστικό των κοριτσιών στο οποίο εμφανίζεται και η Μαρίνα που έχει φύγει εδώ και λίγο καιρό από το στούντιο Χμμμ;.
Η τσατσά μου παρουσίασε την Τζούλια και την Πάολα. Της είπα ότι θα περάσω με την πρώτη σε απλό αυταρχικό και ζήτησα όπως και τις δύο προηγούμενες φορές την απόδειξη.
Οση ώρα περίμενα είδα και μία καθαρήστρια με ένα φοσφοριζέ μπλουζάκι Εφ 104Ναι!.
Βγαίνοντας η τσατσα μου είπε πως η Τζούλια μου πρότινε να περάσω με την Πάολα!!....Money Mouth
Ρώτησα τον λόγο και η τσαστσά μου απάντησε γελόντας "Ξ'ερω εγώ; Λέει η Τζούλια πως η Πάολα καλύτερα γαμάει"
Από την μία νευρίασα (ποιος ξέρει για ποιο λόγο δεν με ήθελε) από την άλλη καβλωσα με αυτό που άκουσα από το στόμα της υπηρεσίας . Καβλωσα με την ξεφτίλα που έγινα μπροστά τηςΓλώσσα.
Με έστειλε στο δωμάτιο 3 . Το οπόίο έχει και χέστρα. Ολα πεντακάθαρα. Κρεβάτι , πατώματα . Χωρίς μυρουδιές ο χώρος . Ωραία θερμοκρασία . Μέχρι και αυτό το σύστημα που καθαρίζει το καπάκι της λεκάνης έχουν! (Αλα προμόσιον ο Guino!! χαχαχαχαχαχα . Οχι ρε ,καμία σχέση!! )
Η Πάολα με άφησε να περιμένω αρκετά. Την άκουσα να ανεβαίνει έπειτα από αρκετή ώραΓλώσσα.
"Γεια σου ", με χαιρέτησε.
Εχει εκφυλη φάτσα , μακρύ μαύρο μαλλί , βυζάρες , κωλα΄ρα και μπουτάρες που στις φωτος του στούντιο τόσο ο κώλος όσο και τα πόδια έχουν υποστεί φώτοσοπ. Αρκετά ταττοο.
"Γεια σου"
"Τι κάνεις; "
"Καλά"
"Χαίρομαι"
Πήγε προς την βιτρινούλα και την ξεκλείδωσε.
"Μεγάλο , μικρό , στραβό; " , μου ζήτησε να επιλέξω στραπόν.
"Οχι , όχι μεγάλο!...... "
"Μικρό "
"Ναι ,αυτό είναι καλό"
"Οκ! "
Εβγαλε ένα δεκαράκι στραπόν ( το έκλεινα στην χούφτα μου και το κεφάλι εξήχε , ακριβώς όπως ο πούτσος μου )
"Οπότε εσύ ξέρεις και γαμάς καλά έτσι; ", της είπα κα΄θως εκείνη έδενε το στροπον στην ΄ μέση της.
"Εσύ που το ξέρεις;", με κοίταξε.
Είπα την φάση με την τσατσά και κατέλειξα " έχει ακουστεί πως γαμάς καλά εσυ"
Γέλασε. "για να δούμε θα αντέξεις; " με προκάλεσε καθώς φορούσε κάτι ξεχυλωμένα ιατρικά γάντια (ξενέρα αυτά τα άσπρα γάντια που συνήθως είναι και μεγαλύτερα από τα χέρια των κοριτσιών!! Τρία γαμημένα μεγέθη υπαρχουν , σμολ , μίντιουμ , λάρτζ!! Πόσο έχει το κουτί με τα εκατό, 3 ,4 ,5 ευρώ; Τόσα λεφ΄τα βγάζετε! Πάρτετα γαμώ την αγανάκτησή μου να φοράνε το κατάληλο μέγεθος οι κοπέλες να μην ξενερώνω!!Θυμός..... Νευρίασε ο Guino. χαχαχαχα!! ).
Ηταν έτοιμηΓλώσσα. Μια νέα γυναίκα έκφυλη ,με καβλόσωμα (όχι θεά , ούτε καν πολύ καλή εμφανισιακά) που η ανάγκη για χρήμα την έκανε να ανέχεται άτομα σαν εμένα , αλλά και άτομα φυσιολογικά , που πάνε για να την γαμήσουν και να την ξεσκίσουν , ήταν έτοιμη να με γαμήσειΓλώσσα.
Πριν ξεκινήσουμε θεώρησα σωστό ,για την δική μου μεγαλύτερη ευχαρίστηση ,να της εξηγήσω τι θα ήθελα από το σέσσιονΣπασίκλας. Της είπα λοιπόν πως θα ήθελα να μου φερθεί σαν να ήταν εκείνη ο άντρας και εγώ η γυναίκα , να με προσβάλει για το μικρό πέος μου (εκεί είπε ένα ωραίο : το βλέπω! ΓλώσσαΓλώσσα), να μου ρίχνει χτυπήματα στον κώλο και πως θα ήθελα να ξεκινήσουμε το γαμήσι της κωλοτρυπίδας μου από ένα kneeler με adjustable top που είχαν στο δωμάτιοΝαι!.
Απλά κούνησε το κεφάλι πως συμφωνούσε και άμέσως ήρθε η πρώτη διαταγή δείχνοντας το κρεβάτι.
"Σήκω στα τέσσερα και γύρνα σε μένα! "
Επεσα στα τέσσερα με τον κώλο μου όμως στραμένο προς τα εκείνη.
"Τι μου στείνεις τον κώλο σου! Πίπωσέ με! " μου φώναξε.
Αμέσως γύρισα και πλησίασα έτοιμος να τον ρουφήξωΓλώσσα.
"Ετσι, πάρτον! " , με παρότρυνε
Τότε σταμάτησα και την ρώτησα εάν του είχε φορέσει καπόταΧμμμ;. Μέσα στο σκοτάδι δεν έβλεπα.
"Ελα, τελείωνε !... ", έκανε με τσατίλα
Αρχισα να πιπώνω. Η γεύστη φρούτου μου έδειχνε πως όλα ήταν οκΓλώσσα.
"Ετσι μπράβο...... Μμμ , καριολάκι!......Ετσι μου αρέσει , πίπονέμε μωρή γαμιόλα!......Ετσι φτιάξε την πούτσα μου μωρή κάβλα.....χαχαχαχα, έτσι, ρούφατήνε......" , με παρότρυνε να συνεχίζωΓλώσσα.
"Σήκωσε τώρα την κωλάρα σου, πουτανάκι......Τι άχρηστη πούτσα είναι αυτή που κρέμεται από κάτω μωρή, μπορείς να ικανοποιήσεις εσύ γυναίκα με αυτό που έχεις εδώ; ", καθώς την πίπωνα εκείνη είχε σκύψει και μου δαχτύλωνε την κωλοτρυπίδα ενώ με το άλλο της χέρι έπαιζε με το καβλάκι μουΓλώσσα.
"Δεν είναι πούτσα, πουτσάκι είναι." , παραδέχτηκα.
"Ετσι!! Πουτσάκι είναι μωρή ξεφτιλησμένη!! Εδώ μέσα θα δεις τι σημαίνει πούτσα!!"Γλώσσα
"Ετσι, σ' αρέσει, ε;" με ρώτησε καθώς συνέχιζε το δαχτύλωμα ενώ μου έριξε και μερικές σφαλιάρες στον κώλοΓλώσσα.
" Πουτάνα! Συνέχισε να με πιπώνεις! "
Συνέχισα την πίπα για λίγο ακόμα όταν την άκουσα να μου δίνει μία καινούρια διαταγή.
"Σήκω επάνω! Προχώρα εκεί! " , μου έδειξε το kneeler πάνω στο οποίο γονάτισα.
"Ετσι μπράβο, για να δω , ωραία κωλοτρυπίδα έχεις μωρή!", στάθηκε όρθια πισω μου.
Ενιωσα την ανάγκη να της πω πως δεν ήμουν πολύ ανοιχτός από πίσω , φοβούμενος μην μου τον ΄χώσει απότομα και αρχίσει να με γαμάει δυνατά (και αυτό είναι ένα λάθος που κάνουν κάποιες, νομίζοντας πως ο κώλος είναι μουνίΛύπη )
"Ααα, δεν είσαι ξεχυλωμένη, ε; "
"Οχι ,αλλά θέλω να με ξεφτυλίζεις λέγοντάς μου διάφορα..... "Γλώσσα
"Το πως θα σε ξεφτιλήσω θα το κρίνω εγώ, όχι εσύ, πουτάνα!!"
"Ναι μωρό μου. Μην μου κάνεις καμιά ζημιά φοβάμαι"Λύπη
"Με Πάολα πας μωρό μου!"
Και με αυτή τη δήλωση μου τον έχωσε μέχρι τέρμα!Ναι!Ναι!
"Ετσι, κατάλαβες τι σημαίνει Πάολα; "
Αρχισε να με γαμάει χωρίς να νιώθω την διαδρομή. Της το είπα και το διόρθωσε. Μου έριξε και μερικές σφαλιάρες στον κώλο.Γλώσσα
"Βάλτε έναν καθρέφτη να βλέπουμε......" , ψιθύρισα καθώς εκείνη μου όργωνε την κωλοτρυπίδα. Ο καθρέφτης ήταν δίπλα στο κρεβάτι και όχι στο προσευχιτάρι.
"Μμμ, κατάλαβες τώρα τι σημαίνει Πάολα; " , επανάλαβε.
"Τι δυνατή που είσαι , τι καβλιάρα!......", βόγκιξαΓλώσσα.
Η αλήθεια ηταν πως δεν είχα καβλώσει ακόμα όσο θα ήθελα. Με πονούσε λίγο και ο κώλος καθώς με πηδούσε, όμως ήθελα να δημιουργήσω ατμόσφαιρα οπότε έλεγα και παραπάνω από αυτά που ένιωθαΣπασίκλας.
"Οοο, έλα, πουτανάκι!...... Πουτάνα! "
"Να σου πως κάτι! " , την διάκοψα όταν είδα πως με πήγαινε λίγο άγρια
"Ελα......"
"'Ηρεμα θέλω να με γαμάς , μέχρι ν' ανοίξω λίγο, έτσι;"Σπασίκλας
"Α, δεν θέλεις να σε γαμήσω απότομα......"
"όχι...." είπα ξεψυχισμένα και με τα χέρια μου άνοιξα τον κώλο μου δείνον΄τας της το σήμα να συνεχίσειΓλώσσα.
"Ετσι πουτανάκι, άνοιξε την κωλοτρυπίδα σου......Πω πω, πως μ' αρέσει! ", είπε συνεχίζοντας το γαμήσι μου. Πιο ήρεμα τώραΓλώσσα.
"Κάνεμε την πουτάνα σου......", την παρακάλεσαΓλώσσα
"Σ' αρέσει η ψωλάρα μου; "
"Ναι......"Γλώσσα
"Ναι , γιατί εσύ δεν έχεις . Αυτό που έχεις είναι άχρηστο . Πως μπορείς να ικανοποιήσεις μια γυναίκα με αυτή την ψωλή που έχεις;......Ααα, κοίτα τι ωραία που μπαίνει μέσα! Το αισθάνεσαι; Μμμμμμμμ, ε; Πουτανάκι! Πόσο μου αρέσεις! "
Εγώ είχα αρχίσει να ρουφάω και να δαγκώνω τα μπράτσα μου.Γλώσσα
"Ετσι , ρουφήξου μωρή καργιόλα! "
Με μία δυνατή σφαλιάρα στο κώλο τραβήχτηκε και μου έδωσε νέα διαταγή.
"Προχώρα!......Ξάπλωσε στο κρεβάτι! "
"Τι δυνατή που είσαι!......Εσύ θέλεις έναν πραγματικό άντρα για να σε ικανοποιήσει και όχι έναν μαλάκα σαν κι εμε΄να......" , 'αρχισα τα δικά μουΓλώσσα.
"Εσύ σίγουρα είσαι μαλάκας δεν το συζητάμε αυτό!! Τι να με ικανοποιήσεις; Εσύ το μόνο πράγμα που μπορείς να κάνεις ξέρεις πιο είναι; "
"Αχ, ποιο; "
"Να τρίβεις τον πούτσο σου πάνω στο κρεβάτι μου και να το απολαμβάνεις καριόλα! "
Μπρούμιτα όπως ήμουν άρχισα να κάνω αυτό που μου είπεΓλώσσα.
"Ετσι, τώρα θα δεις, ξεφτυλισμένη! "
Και πέφτοντας επάνω μου (τάχει τα κιλάκια της......) μου τον έχωσε απότομα αναγκαζοντάς με να στριφογυρίσω από τον πόνοΛύπη.
"Χαλάρωσέ μου!........Ετσι , να χώσω μέσα την πούτσα μου , στην κωλάρα σου......Ετσι , άνοιξε την κωλοτρυπίδα σου......Ετσι, άνοιξέτηνα! Μμμμμμμμ, έτσι καριόλα!... Τον έφαγες πουτάνα;......Ε, τον έφαγες μωρή καργιόλα; Αχ , τι ωραία!........Στον χώνω όλον μέσα. Κοίτα τον καθρέφτη μωρή πουτάνα που σε γαμάω και σε ξεσκίζω, καριόλα!! Ετσι μωρή ξεφτιλησμένη! Σ' αρέσει;" Και με αυτά μου τράβηξε και μία γλυψιάΓλώσσα. "Τι ωραίο πουτανάκι που είσαι εσύ!"
"Τι δυνατή που είσαι!.......Γλύψε μου λίγο το αυτάκι μου......" , την παρακάλεσα.
Με έγλυψε ελάχισταΛύπη.
"Ναι , μπραβο......" ,
"Την βρίσκεις μωρή ξεφτιλησμένη πόρνη, ε;........Ετσι, πάτο πιάνει η πούτσα! Τρελαίνομαι! !"
Κατά την διάρκεια που ήταν από πάνω μου (εγώ μπρούμιτα) μια δυο φορές με ρώτησε εάν η πούτσα είχε βγειΛύπη.
"Ετσι πόρνη! ΕΤσι καριόλα, έτσι σε θέλω! ΕΤσι, σ' αρέσει;", την άκουγα κα΄θώς με γαμούσε (δεν ένιωθα την διαδρομή της πούτσας αλλά τέλος πάντωνΛύπη)
"Αχ, ναι, μου αρέσει που με γαμάς ,μου αρέσει η δύναμή σου!....... , είπα πιάνοντας όσο μπορούσα τα μπούτια της.Γλώσσα
"Κι εμένα μ' αρέσει!!......Ανοιξέ μου τον κώλο σου! Εκέι!.......Πουτάνα! Ετσι ξεκωλιάρα, έτσι, όλο μέσα! Εγώ σε γαμάω πουτανάκι και την βρήσκω που σε πηδάω! Μου αρέσει να σου πηδάω τον κώλο! Σ' αρ'εσει;.......Λέγε μωρή ξεφτυλισμένη!!"
Συνέχιζε την προσπάθειαΝαι!.
"Ναι θέλω την ψωλάρα σου! "Γλώσσα
Κάποια στιγμή άρχισε τα " Παίξε την άχρηστη την πούτσα σου!" , που μεταφρασμένο σημαίνει ως γνωστόν : "άντε ,τελείωνε μαλάκα!". Από τότε μου το έλεγε συχνάΛύπη. Εντάξει δεν μπορώ να πω πως με ενοχλούσε. Βέβαια θα προτιμούσα να μην το ακούω, αλλά δεν ήταν και κάτι το φοβερό.
"Παίξε την πούτσα σου την άχρηστη! Τι είναι αυτή η πούτσα! Μπορείς και την πιάνεις; "
"Είναι μικρό πουλάκι........Τι άγρια που είσαι......."Γλώσσα
"Ενα πουτανάκι είσαι. Οπως αυτά τα πουτανάκια που έρχονται και τα ξεκωλιάζω. Ενα από αυτά θα γίνεις κι εσύ! Θα έρχεσαι εδώ μέσα και θα με παρακαλάς να σε γαμήσω! χαχαχαχαχα......."
Το γαμήσι μου συνεχίστηκε με εμένα στα τέσσερα.
"Δείξε στην κυρία Πάολα τα σπέρματά σου από τον άχρηστο πούτσο σου! Καργιόλα! Σου άνοιξα πολύ καλά την κωλάρα σου νομίζω παλιο καριόλα!! Η πούτσα μου σε έχυσε μέσα στον κώλο! Τρελένεσαι μόνο από την ηδονή που ένιωσες μέσα στην κωλοτρυπίδα σου μωρή πόρνη!"
Και ξανά: "παίξε τον άχρηστο τον πούτσο σου να δω τα σπέρματά σου!"
Κάποια στιγμή σταμάτησε να με κωλογαμάει και μου έβαλε δάχτυλο ή δάχτυλα κάνοντάς μου προστατικό μασάζ. Ωραία ήταν......Γλώσσα
Ομως δεν έχυνα με τίποτα! Την έπαιζα , την έτριβα, τίποτα!Λύπη
"Τουλάχιστον σπέρμα βγάζει η πούτσα σου; Ε; Βγάζει μωρή η μικρή σου πούτσα σπέρμα; "
Της ζήτησα να με πηδήξει και λιγο ανάσκελαΓλώσσα.
Εβαλα ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μου κι εκείνη ετοιμάσηκε να μου την χώσει.
"Με σιχαίνεσαι , το ξέρω!" , ψιθύρισαΓλώσσα.
"Τι κάνω; " , την αιφνιδίασα
" Με σιχαίνεσαι!"
"Εμ, σε σιχαίνομαι με αυτήν την πούτσα που βλέπω μπροστά μου! "
Αρχισε να με γαμάει ενώ τα πόδια μου ήταν δεξιά και αριστερά της μετέωρα (Θα ήθελα να μου τα πιάνει....)
"Λέγε πουτανί! Σ' αρέσει που σε πηδάω; Σ' αρέσει που σε πηδάει η κυρία Πάολα; Τι ωραία ανοίγματα που μου κάνεις μωρή ξεφτυλισμένη! "
Με γαμούσε δυνατά , ελπίζοντας να χύσω, ενώ ταυτόχρονα μου φώναζε να παίζω τον πούτσο μου και βογκούσε για να με καβλώσει. Προσπαθούσε η καημένη να τελειώνει επιτέλους με μένα, χαχα χαχα χαχα........
Την λυπήθηκα (ο τρόπος του λέγηνΜεγάλο χαμόγελο )
"Ωραία με πήδηξες, τώρα θα τραβήξω μαλακία και θα χύσω "
"Τώρα, παίξε μαλακία!! " , δεν έχασε την ευκαιρία να μου το υπενθυμίσει άλλη μια φορά! Χαχαχαχαχα.
Της είπα να με χαιδεύει και στην κωλοτρυπίδαΓλώσσα
"Εχει χύσει η κωλοτρυπιδα σου , το ξέρεις αυτό, ε; Οπως θα χύσει αυτή η άχρηστη πούτσα σου! Είσαι ένα σιχαμερό ον, που σ' αρέσει να γαμιέσαι και να ξεφτιλήζεσαι! Το κατάλαβες πουτανάκι; Και έρχεσαι εδώ και με πληρώνεις και σε πηδάω και σου ανοίγω τον κώλο, γιατί αυτό σου αξίζει"
"Ναι μωρό μου...." , ψέλισσα ενώ συνέχιζα να μαλακίζομαι.
"Δεν είμαι το μωρό σου, είμαι ο γαμιάς σου αυτή τη στιγμή, το κατάλαβες; "
Δεν με έβλεπα να χύνω.....Λύπη
Σε μια τελευτάια προσπάθεια της ζήτησα να φτύσει μέσα στο στόμα μουΓλώσσα.
"Ααα, σου αρέσουν και τέτοια μωρή ανώμαλη;" Φάνηκε να της αρέσει η ιδέα αλλά αντί να φτύσει μέσα στο στόμα μου μου έριξε μια ροχάλα στη μούρη!Λύπη Εκείνη την στιγμή δεν ήθελα κάτι τέτοιο. Τελος πάντων, καθώς μου πασάλιβε τα σάλια της στο πρόσωπο εγώ πήρα τα γαντοφορεμένα δάχτυλά της για λίγο στο στόμα μου (μου αρέσει να μου χώνουν τα δάχτυλα των χεριών στο στόμαΓλώσσα. Η ποδολαγνεία δεν με ενθουσιάζει τόσο)
"Καρι'ολα, ξεφτιλησμένη πουτάνα, άχρηστη!!" τα μπινελίκα συνεχιζόταν κανονικάΓλώσσα
Μου είπε πως της άρεσε που πεδευόμουν για πάρτυ της. (Μεγαααλο ψέμα! χαχαχαχαχα)
"Αυτό που έχεις μπροστά είναι άχρηστο, καλύτερα να βάλουμε μουνάκι στην θέση του παλιοξεφτυλισμένη πόρνη!!" συνέχιζε τις προσβολές ενώ εγώ μαλακιζόμουν φρενιασμένα και εκείνη με δαχτύλωνε.
Αλλάζοντας τροπάρι την ρώτησα να μου πει για τους ψωλαράδες που έρχονται και την γαμάνε.Γλώσσα
"Ναι και μετά τους γαμάω εγώ! Τα κανω πουστράκια όλα, σαν κι εσένα! Όση πούτσα και να έχουνε άχρηστη είναι όλη!" , με ξενέρωσε.....Λύπη Εγώ ήθελα να μου πει πόσο πιο πολύ πρικισμένοι ήταν από μένα.
"Ετσι όλα βγάλτα, όλα!!" συνέχιζε την προσπάθειά της να δει τα χύσια μου. "Σε σιχαίνομαι μόνο που σε βλέπω!" (Μεγάλη αλήθεια αυτή! χαχαχαχαχαχα......)
"Το καταλαβαίνω......."
"Το καταλαβαίνεις μωρέ άχρηστε ξεφτυλισμένε!.........Για να σε δω να παίζεις τώρα την πούτσα σου. Πιάνε και την δική μου πούτσα! Βλέπεις διαφορά που έχουνε οι δύο πούτσες μεταξύ τους;"
Μου έγλυψε το στήθοςΓλώσσα
"Τωρα τα βυζάκια σου μυρίζουν το άρωμά μου, ξεφτύλα, άχρηστε, σιχαμερό ον! Σε σιχαίνονται οι γυναίκες επειδή με αυτήν την ψωλή δεν μπορείς να κάνεις τίποτα!!"
"Ενα φιλάκι θα μου δώσεις; " , την παρακάλεσα έτσι όπως είχα το πρόσωπό της κοντά στο δικόμουΓλώσσα.
"Σιγά μη σου δώσω και φιλί, άχρηστε!! Ενα φιλί στον λαιμό θα σου δώσω!".
Η προσπάθεια μας συνεχιζόταν. Εγώ μαλακιζόμουν εκείνη με έβριζε , με έφτυνε , με δαχτύλωνε , με έγλυφε λιγουλάκι μιας και φαινόταν πως δεν της άρεσε να γλύφει.
"Που είναι τα χύσια σου βρε μαλάκα;"
"Είμαι ανίκανος μέχρι και σ' αυτό......" παραδέχτηκαΓλώσσα.
"Ακόμα κι εκεί είσαι ανίκανος!!"
Ανάμεσα στα άλλα που μου έλεγε είπε πως θα έφερνε έναν άντρα να με γαμήσουν μαζίΛύπη. Της είπα πως θα ήταν καλύτερα να έφερνε γυναίκα μιας και δεν μου αρέσουν οι άνδρες.
"Τα χύσια σου θέλω, τώρα!!"
"Δεν βλέπω να χύνω σήμερα, δεν πειράζει......" , παραδέχτηκα σημαίνοντας την λήξη.
"Είσαι άχρηστος!" , είπε και με έφτυσε στο πρόσωπο.
"Εσύ θέλεις έναν ψωλαρά να ικανοποιήσει την μουνάρα σου" Γλώσσα, το συνέχισα λίγο ακόμα μπας και.......
"Και ποιος σου είπε πως εγώ θέλω να είμαι γυναίκα και όχι αφέντρα;" ήρθε η ξενερωμένη ερώτηση, μιας και εγώ θα ήθελα να πιαστεί απο κει και να αρχίσει να εκθιάζει τον ψωλαρά εις βάρος μου.
Το σέσιον είχε λάβει τέλος χωρίς να καταφέρω να χύσω.
Είδα πως το στραπόν με το που το έβγαλε από πάνω της το έβαλε πίσω στην βιτρίνα και κλείδωσεΧμμμ;.
"Είσαι ευχαριστημενος;" , με ρώτησε
Της απάντησα πως ναι. Ηταν η αλήθεια. Δεν ήταν πολυ καλή , αλλά σίγουρα ήταν αρκετά καλή. Το ότι δεν έχυσα ίσως οφηλόταν πως πριν λίγες ώρες είχα χύσει στο βουνό.
Καθ'ως κατέβενα την σκάλα βγήκε η Τζούλια για να ρωτήσει πως πέρασα (μάλλον ένιωθε κα΄ποιες ενοχές για προηγουμένως γιατί την άλλη φορά που πέρασα με την Αντζελα δεν το έκανεΣπασίκλας)
"Καλά πέρασα, εσύ γιατί δεν ήθελες να ρθεις; "
"Οχι, απλά είπα για την Πάολα! "
"Κάτι άλλο συνέβη!........"
"Οχι, την επόμενη φορά με μένα!" , υποσχέθηκε.
Ζήτησα να μιλήσω με την Πάολα. Ηθελα να την ρωτήσω για το στραπόν που το είχε βάλει άπλυτο πισω στην βιτρίνα.
Χαμηλοφωνα της έκανα την ερώτηση.
Μου εξήγησε πως όταν τελειώνει ένα τέτοιου είδους σέσσιον οι κοπέλες βα΄ζουν ότι ερωτικά βοηθήματα έχουν χρησιμοποιήσει παλι μέσα στις βιτ΄ρινες και τις κλειδώνουν , έτσι ώστε να τα πρστατέψουν από πιθανη κλοπή και ύστερα οι καθαρίστριες ξεκλειδώνουν και καθαρίζουν ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ υπάρχει μέσα μιας και δεν είναι γνωστό σε κείνες τι από αυτά χρησιμοποιήθηκε και εκτός αυτού είναι και ότι τα χρησιμοποιημενα ερωτικά αξεσουάρ έχουν ακουμπήσει τα καθαρά.
Ηταν και ένα σκυλάκι εκεί , ο Τζ'ερυΧαμόγελο. Λέτε να μπαίνει κι εκείνο κάποιες φορές στα δωμάτια;
Χαχαχαχαχαχα, πλάκα κάνω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, obi1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2016
όλους αυτούς τους διαλόγους που αναφέρεις, τους έχεις μαγνητοφωνήσει ή τα θυμάσαι όλα απέξω;


review reaction 1 stathispappas
16 Μαΐου, 2016
μπορεί να μην εχω την μακριά πούτσα του ελεφαντα εχω ομως την καλή του μνήμη!!Κουλ
ολα απο μνημης ειναι φιλαρακοΜατάκι. Εντάξη σιγουρα οι διαλογοι δεν ειναι ακριβως ακριβως ετσι ,αλλα ειναι κοντα σε αυτα που άκουσα.
G
Guino
17 Μαΐου, 2016
μπορει να μη μου αρεσει να με πηδανε αλλα μονο να πηδαω αλλα διαβασα ολοκληρο το κειμενο Προσκύνημα
πολυ ωραιος, αναμενουμε και νεες περιπετειες ! Ναι!
22 Ιουνίου, 2016
φιλε και γαμω τις κριτικες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4