Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124470
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξερω ξερω θα πεσεται ολοι μαζι να με φατε αλλα τι να κανουμε που δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αλλοι θελουν αυτο το κατιτις παραπανω για να ειναι ικανοποιημενοι!!

Παμε λοιπον να πουμε δυο λογακια για την γλυκια και Τeeny Εμιλυ!

Ας αρχισω απο τα καλα πρωτα.

ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ .

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΚΩΛΟΣ .

ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ .

Αυτα ειναι τα καλα της τα οποια δεν ειναι λιγα και αν το service της ηταν καλυτερο θα μπορουσα να πω πως ειναι διαμαντι ,ελα ομως που στο service χολενουμε !!!

Τι θελω να πω με τα παραπανω.

Ειχα ακουσει πολλα για την κοπελιτσα και πηγα πρωτα απο ολα για να την δω .

Αφου βγηκε λοιπον στο σαλονι ναι μου εκανε αυτο το κλικ που χρειαζεται και ετσι εδωσα την 100σταρου για το full προγραμμα.

Παμε μεσα οπου αρχισε να παιζει με το δονιτακι της πολυ ωραια ως εδω και λεω να ακουμπησω και εγω λιγο αυτο που πληρωσα η θα τα κανουμε ολα εκ του μακροθεν !!!!

Δαχτυλα , γλυψιματα , χυσιματα , φιλακια εχουν απαγορευτικο μπροστα με αλλα λογια καπελακι πιπα στα τεσσερα αντε και ενα γυρισμα ιεραποστολικα με πολλα αχ βαχ του κωλου και νεταραμε .

Οκ για την 50αρα την οποια εγω sorry αλλα ουτε αυτη ξαναδινω αλλα για 100 ουτε λογος .

Καλυτερα 5 μπουρδελακια στη σειρα στην Φυλης και χωρις να βλεπεις τι θα παρεις σιγουρα πιο πολυ τοπο θα πιασουν.

Δεν γκρινιαζω απλα λεω τα πραγματα απο την δικια μου σκοπια πως τα ειδα γιατι εχω δψσει και πολλα 100αρικα και 200αρικα και 20αρικα κλπ κλπ.

Αυτα για την νοστιμη παρ ολα ταυτα Εμιλυ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2008
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Υπηρεσίες
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού