Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντζελλα ένα μοντέλο απο την Ουκρανια ,που με απετρεπε το πρόσωπο της τόσο καιρό και δεν εμπαινα!Μαλακία
Μπήκα με το απλό των 40€ για δοκιμασμα!Κουλ που να ήξερα τι θα επακολουθούσε.Εμμμμ
Εισέρχεται το μωρό και είχαμε την επίθεση του αιώνα!Ναι! Δεν θυμάμαι αν γνωρίστηκαμε κιόλας...(χαχχαχα) Τι να με φιλάει ?..Να μου τα βγάζει όλα κατευθείαν με γκαβλα. Ναι! Να μου φέρνει τα μικρά βυζακια της με την μεγάλη ρωγα μπροστα μου και να της τα γλειφω έντονα κι αυτή να μου ρουφάει το λαιμό!Έρωτας Με ξαπλώνει σε μία στιγμή , αφού με Ρουφηξε και δαγκώνε τα βυζακια μου...Ξεκινάει μία πίπα λυσσαλέα(Προσκύνημα) ....κοιτούσαν κι μπορούσα τι κάνει ή τρελή?Εμμμμ Ρουφηγματα έντονα στο πουτσοκεφαλο και κατευθείαν τέρμα λαρυγγατο deepthroat!Προσκύνημα
Μας καβαλάει αφού αναστεναζε με το που εισηρθα μέσα της ... Κουνιόταν χαλαρά και πολύ ρομαντικά!Έρωτας Την αλλάζω σε ιεραποστολικό όπου την γαμησα δυνατά και μου έλεγε μέσα στο αυτι μου " πάρε με στα 4" !Γλώσσα Δεν μπορούσα να την αλλάξω σε αυτό που ζητούσε ,γιατί εκείνη την ώρα την εχυνα !Μεγάλο χαμόγελο Και με κρατούσε δυνατά από τα κωλομερια μου και ψιλοσπαρταρουσε το μωρό.Έρωτας
Της λεω εισαι φοβερη... Και οτι σε εχω δει καποιο βραδυ σε γνωστο δρομο να κοιτας βιτρινες!Κουλ
Τσίμπησε το μωρό και μου ανοίχτηκε παραπάνω...Έρωτας Μου λέει: " Έλα μία μέρα και περνά με χαλαρό"Έρωτας
-Εγώ:" Τώρα θα γίνει αυτό που λες"Γλώσσα
- λέει :πάω για ένα φρεσκαρισμα κ σου έρχομαι σε 5λεπτα!

Ξαναπληρωσα και στο 5 λεπτό που περίμενα αναριωτιομουν τι έγινε πριν από λίγο εδώ μέσα!Εμμμμ
Εχανα 3 χρόνια αυτό το ηφαίστειο!Μαλακία
Μπήκε ξανά κι έγινε μάχη με το γλειφομουνι που της προσφερα!Προσκύνημα τα έριχνε οόλα γύρω της μαξιλάρια, μωρό μαντήλα,κολώνες έγινε χαμός λέμε ...με σταμάτησε δεν άντεχε αάλλο το ρομαντικό μου γλειψιμο και πάει να κάνει πίπα πλαγιάστη πλέον!Ναι! το ίδιο τέμπο με πάθος και την λέω έλα 69 να τα δεις όλα πλέον!Ναι! Της τανρουφουσα τόσο έντονα τα μουνοχειλα της,που τα κωλομερια της τρεμανε!Προσκύνημα
Την στήνω στα 4 και το σφυροκόπημα που ήθελε ήταν τοσο άγριο που με πιάσανε κάτι κράμπες και δεν σταματούσα!Γλώσσα την εχυσα έτσι δυνατά ...ώσπου ξάπλωσε τελείως και την γαμουσα για λίγο χυμμενος σε στάση ξαπλωτο πίσωκολλητό και Γουσταρε ,ενώ ήξερε ότι είχα τελειώσει!Προσκύνημα
Τα είπαμε λιγάκι και παράλληλα είχε..ΈρωταςΈρωτας καθώς περπατούσε για να φύγει ,την σταματάω της δίνω κάτι φιλάκια στα κωλομαγουλα της,της λέω και το όνομα μου ..Και μου λέει: " Θα κάνω γλυκά όνειρα σήμερα!"ΈρωταςΈρωταςΈρωτας


ΦΟΒΕΡΗ! ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΤΗ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.419
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, travestolagnos, alladalla και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2016
οταν εγω μιλουσα με εγραφες....καλα να παθεις λοιπον που την εχανες τοσα χρονια!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1