Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα κλασικο Τριτης με Development League Σκωτιας & πρωταθλημα U21 Σουηδιας και αφου περνω καποια καλα κερδη υστερα απο αυτα τα πονταρισματα αποφασιζω να κανω μια βολτα στην γνωστη γειτονια για να επενδυσω καποιο μερος των κερδων...δεν ηθελα να παω καπου απο τα γνωστα σπιτια ..κανω εναν γυρο μπαινω σε 2-3 χωρις κατι το ιδιαιτερο και η τυχη με εφερε να περναω απο εξω απο το συγκεκριμενο πρασινο σπιτι οπου εκεινη τη στιγμη ειδα την κοπελα και την κυρια που ειναι εκει να βοηθουν ενα παλικαρι με κινητικα προβλημα να κατεβει τις σκαλες για να φυγει αφου ηταν ο προηγουμενος πελατης ..βλεπω εικονα την κοπελα με λεπτο σακακι και απο κατω να φαινεται το καλσον και τα μαλλια πιασμενα επανω πολυ καυλωτικο στυλ ..της πιανω μια κουβεντα για ηλικια λεω πανω κατω 38-40 milf κι ετσι αγριεψε μετα απο αυτο αφου ειναι 31 αλλα η αποφαση ειχε παρθει απο την πρωτη ματια & μπηκα αμεσως στο δωματιο να την περιμενω ..μολις ηρθε ξεντυνεται φαινονται αμεσως οι βυζαρες της πολυ καλες για να τις παιζεις αν και το κακο ηταν για καποιο λογο περιεργο πεταγοντουσαν οι φλεβες της Money Mouth οποιος ξερει ας εξηγησει ...με εβαλε με τσαμπουκα να καθισω εγω στο κρεβατι δεν μου αρεσει αυτο αλλα δεν προεβησα σε καποια αντισταση και ξεκινησε μια μυθικη πιπα με χωρις δισταγμους να τον βαζει ολο μα ολο μεσα στο στομα της πολυ deep ..περνει π0λλα ρισπεκτ σε αυτο τον τομεα ..Καπέλο εκεινη τη στιγμη τη ρωτησα αμα ειναι γεννημενη το 85' ειπε ναι , ακριβως την ιδια χρονια με εμενα ..και πολη Ρουμανιας το Μπρασοφ που ολως τυχαιως το απογευμα επαιζε 2η κατηγοριας Ρουμανιας το ντερμπυ με την Γκας Μεταν ..τελοςπαντων..Μεσα στο δωματιο η ενεργεια που μου εδινε η κοπελα ηταν φουλ εφυεστατη και παρα πολυ εμπειρη στις κινησεις της ..και με δυσκολευε το να ειμαι πιο ελευθερος να κανω τις κλασικες μου τρελες παρολο που στη δουλεια της που σου ειναι καλη οι αυρες μας δεν νομιζω να πολυταιριαξανε ..παρολο που νομιζω την γαμησα αρκετα καλα στα φυσιολογικα δεδομενα , με 3 στασεις κανονικα με την χιλιοδουλεμενη μουναρα της να ειναι σε καλο επιπεδο .. αφου καταφερα να παρω και απο αυτην την τοσο δυσκολη προπονητρια επαινους για τον μεγαλο καυλι μου μπορω να συνεχισω παρακατω με περισσοτερη δυναμη & ψυχολογια Γερο-μύστης
.Αρα συμπεραγματικα ειναι καλη περιπτωση για πολλους αλλα εμενα δεν με τρελανε τοσο οσο για να την ξαναεπισκεπτω αν και εμεινα ικανοποιημενος ως προς το σεξουαλικο επιπεδο ..κατα την προσωπικη μου οταν ειναι ιδιας ηλικιας σε ενα κρεβατι υπαρχει μια συγχηση γενικη απο οτι καταλαβα..αρα ή με καποιες που ειναι μικροτερες ή με καποιες που ειναι μεγαλύτερες ..τοσο απλο !Ματάκι Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.482
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού