Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824443
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αφου περασα επιτυχως το facecontrol της τσατσας που πριν λιγο εριχνε πορτα σε κατι ρωσσοαλβανους μπηκα στον κυριο χωρο ομορφα διακοσμημενο στο πνευμα τον ημερων και με χαλαρη μουσικουλα, και αφου ακουσα τα προγραμματα περι απλου, περισσοτερου χρονου, μασαζ, ελευθερου στοματικου, 69,sex show κτλ η κουρτινα ανοιξε και βγηκε ενα ξανθο μικρουλι αδυνατουλι μπουκια και συγχωριο που λεει ο λογος. Πληρωσα το 90αρι για φουλ περιποιηση και δε μπορω να πω οτι το μετανιωσα, η κοπελιτσα μαλλον Ελληνιδα αφου μου χαρισε ενα αρκετα συμπαθυτικο οφθαλμολουτρο με αυτην να παιζει με το μουνακι της και να βυζακια της με εναν δονητη με χαλαρωσε με ενα αισθησιακο μασαζακι με body lotion σε ολο μου το κορμι με γυρισε και αρχισε να με χαιδευει παθιαρικα κανοντας μου μια ωραια ελευθερη απο λατεξ πιπουλα, συνεχισε παιρνοντας θεση 69 και παραλληλα με χαιδευε και με φιλαγε στα μπουτια. Σε καποια φαση της ειπα φτανει και αυτη προθυμα αναιβηκε απο πανω μου, μετα την εστησα στα 4 και τελιωσα αργα και χαλαρα μεσα της. Επληνα τα χερια μου με μια αντισυπτικη μαλακια που εχει το δωματιο, τσιμπησα και κατι καραμελιτσες απ το σαλονι και ανακουφισμενος τραβηξα για την επιστροφη στο σπιτι.
H μικρη πολυ καλη, αμα βαλει και μια σιλικονη στο μικρο αλλα τραγανο βυζακι της θα ειναι ακομα πιο καβλα.
Για γιορτινο φικι φικι παντως καλη ειναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2008
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού