Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367704
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι ύπέροχο να ζείς τήν ψεύτικη έκσταση χωρίς νά ύπάρχει τό αύριο, τήν ήδονή δίχως αύριο. Τη σεξουαλική ίκανοποίηση καί τήν έκτόνωση τού ναρκισσισμού σου......Έρωτας

Το άδειο διάλειμμα στή καθημερινότητα παραγεμισμένο με προγραμματισμένη σαρκική μετριότητα........... Λογικό, άφού έδώ το άνδρικό πρότυπο έξακολουθεί να είναι βαρύ καί προστατευτικό, πού να χωρέσει σε αύτή τη λογική.. Ξέφυγα έ ?? κάποιος νά μέ διακόψη.....Κεφάλι σε τοίχο!

...... Η κυρία έπί τής ύποδοχής ήτω.... περάστε άναφώνησε , σήμερα δουλεύη ή Λολίτα .
Φυσικά.... οί σκέψεις διεκόπησαν άπό τήν έλλειψη χρόνου πού κάνει τούς άνθρώπους να άποφεύγουν την άνάγνωση , καί ένός προσώπου ,πού πρώτη φορα άντίκρυζα στήν άχνα τού μισοσκόταδου.. Κάποιος... ψέλισα , δέν άπάντησε , άφησε τήν στιγμή νά μαγέψη τήν παραξενη έτούτη στιγμή καί ή καυτή άναπνοή τής ίέρειας έτούτης είχε περάση τήν ύποτιθέμενη κόκκινη γραμμή......... Ο λαιμός της θα έκανε τους κύκνους νά τραπούν σέ άτακτη φυγή, άποκαρδιωμένοι γιά τήν άπώλεια τής μοναδικότητας, φρύδια τριμμένα μέ άντιμόνιο , μαλιά μακριά ώσάν στύλ Αρχαιοελληνικό...........Γλώσσα

Οι ώμοι της σέ άπόλυτη άναλογία μέ τά μακριά της χέρια πού στίς άκρες τους άναπαύονται κρινοδάχτυλα......πρόσωπο άλητο-κυριλέ ............Έρωτας

Το στήθος έτοιμο νά σκίσει τό μετάξι τού καλύμματος , ή κοιλιά της βγαλμένη άπό σεμινάριο , οί γοφοί μέ τά πόδια της , θέλγητρα πού έκτόξευαν τίς όρμόνες σε άλλες σφαίρες ..........Την άγγιζα καί μούδιαζα....... Τα νύχια της χάραξαν πορεία στην γλώσσα της πού άκολουθούσε πιστά τήν διαδρομή άπό το στομάχι μου πρός τά κάτω ............ Μέ έκλώβισε μέσα στό στόμα της ένώ σφάδαζα άπό τήν κάβλα .
Με ρούφηξε βαθιά ένώ τά δυό πυρωμένα κάρβουνα μέ κοιτούσαν & κύματα ήδονής έρχονταν & ξανάρχονταν πιό ίσχυρά μαστιγώνοντας τίς αίσθήσεις μου........

Η γέρικη σάρκα μου άνατρίχιασε άλλη μιά φορά , σπασμοί ήδονής & έξπερμάτωση πέραν κάθε προσδοκίας , άστραφτερές λάμψεις μέ τύφλωσαν στιγμιαία καθώς τό πέος μου παλινδρομούσε στό ζεστό της στόμα........... τήν ώρα πού χανόμουν ένιωσα στά χείλη μου σπασμούς καί ή άπόσταξη τού γλυκού αίδοίου μέ έκανε αίχμάλωτο της γιά πάντα !!

Υ.Γ. Τό αίδείον τής κορασσσσίδος Λολίτας ...... σμιλεύμα του Φειδία . Προσκύνημα

Ντύθηκε, μέ εύχαρίστησε τα μάλα μέ περισσή εύγένεια & άνέμενε νά άποχωρήσω τού δωματίου.........Πεντακάθαρη , εύγενική & άκραία ύπομονετική !!

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Λολιτα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.834
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, DmtrsxXx, PSAXTIRI και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2016
Κρίμα που το ίδρυμα εχει μόνον δύο φωτογταφίες της .

Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1