Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566541
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ντιανα την ειχα ξαναπαρει και παλαιοτερα στο Αριστοτελους και μου ειχε κανει εντυπωση η τυπικοτητα της.

Το γιατι την ξαναπηρα? Διοτι ειναι απο τα ομορφοτερα μουνια που κυκλοφουρουν σε στουντιο με απιστευτο σωμα.
Συγκεκριμενα οταν πηγα στο Ισμηνης πηγα για να κανω παρτουζα μιας και ειχα δει οτι δουλευουν μαζι Ντιανα με βυζομπαλλου Βικτωρια και λεω τι καλυτερο να εχω ενα ζυγαρι μεγαλα βυζια απο τα αριστερα και ενα τεραστιο ζευγαρι βυζομπαλα απο τα δεξια και να γλειφω.

Ελα ομως που η ξενερωτη Βικτωρια δεν κανει ουτε αυτο.

Εκ των υστρερων δεν με χαλασε καθολου μιας και η συνευρεση με την μουναρα Ντιανα ηταν απολαυστικη!

Καταρχας μπαινεις σε ενα υπερλουξ στουντιο, πεντακαθαρο με ωραια μπανια και μεγαλα δωματια.

Αφου τελειωσα το ντουζακι μου ακουω της τακουναρες στα σκαλια και προετοιμαζομαι.
Η Ντιανα ειναι μια εντυπωσιακη γυναικα που θα μπορουσε ανετα να πρωταγωνιστει και σε τσοντσες τυπου brazzers μιας και εχει ολο το πακετο. Οι βυζαρες της ειναι τελεια φτιαγμενες και με υπεροχες ρωγες. Οταν ειδικα σου στριμωχνει το πουτσο αναμεσα τους εκει ειναι να κλαις. Πεντακαθαρη απο την αναπνοη της μεχρι τα νυχακια τοων ποδιων της που ειναι πολυ καβλα.

Σεξ. Πολυ καλο αλλα οχι και κατι το extreme. Πιπα με προφυλακτικο. Δεν καραμελωνει. Ισπανικο τελειο! Το ξεχωριστο στην ολη φαση ειναι οτι πηδας ενα μουναρο σε τυπικες και κλασικες στασεις.
Θα πω κατι το οποιο συνειδητοποιησα μετα το τελος της συναντησης. Στην Αριστοτελους την ειχα παρει στο απλο προγραμμα των 50€. Ενω στο Ισμηνης στο προγραμμα των 100€ για μιση ωρα. Διεκρινα μια πιο καλη συμπεριφορα και θεληση.
Μπορει να κανω λαθος....

Τελος παντων το ρεζουμε ειναι οτι η Ντιανα ειναι υπερμουναρος, θελει με το μαλακο χαδια και αλλα τετοια, οχι αγαρμπα πραγματα. Θα σου ανταποδωσει με καλες υπηρεσιες αλλα σε λογικα πλαισια. Δεν ειναι για συχνες επισκεψεις εκτος αν σας περισσουουν τα κατοσταευρα!

Ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Γιώργος Ξύδης, olotyxeros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2016
Γλωσσιδια μιας και πηρες 100αρα σε εδωσε ???
19 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πλάκα με κάνεις? Ούτε τη μυτη δεν σου φιλαει!
20 Απριλίου, 2016
Αυτες χανουν γιατι εχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3