Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μαγκες αν ψαχνετε να γαμησετε μια φατσαρα γκομενα εδω ειστε.
Ηταν σχεδον ιδια με μια πρωην μου και για αυτο περασα για hatefuck με 50ε κ καλα χαλαρο.
Αναμονη κανενα μισαωρο, κοσμος πολυς κ σε ωρα που δεν το περιμενα πηγα μεσημερακι.
Μπηκε αρκετα βιαστικη κ επεσε με τα μουτρα στην πιπα στην οποια κανει σωστες κινησεις αλλα ειναι καπως γρηγορη, αρχιδια δεν εγλυψε. Απο συννενοηση μπουζουκι δν ξερει σχεδον καθολου ελλ κ πολυ λιγα αγγλικα οποτε νοηματικη...
Το βυζακι της αρκετα μικρο κ ραγαδιασμενο κ εδω απορω.. ειναι πολυ νεα γυρω στα 23-24 αρα θα πρεπει να εχει γεννησει κατι που σκεφτηκα την ωρα π την πηδουσα κ με χαλασε καπως.Πρωτη σταση ιεραποστολικο κ το μουνι πηγαδι απ τα πολυ πηγαδια π χω γαμησει.. επειτα με καβαλησε με πολυ δυναμη προσπαθουσε να με τελειωσει στην συνεχεια πιπα ξανα κ στα 4 οπου αντεχει δυνατο σπρωξιμο κ ειναι δεκτικη σε σφαλιαρες στο ωραιο κωλαρακι της. Κραυγες κλασικα κ κατι ρωσικα (μπορει κ να με εβριζε δεν εχω ιδεα λολ).. γαμουσα κ σε καποια φαση σταματαω να δω αν κινηθει κουνηθηκε λιγο λοιπον ατονα κ βαρεθηκα καπως οποτε της κανω νοημα να στηθει στα 4 , ξαπλωσα κ τον επεζα με θεα το μουνι κ την κωλοτρυπιδα της αυτη εβαζε δακτυλο κ εκανε twerk οποτε κ τελειωσα . Ξαπλωσε διπλα μου κ μου λεει αργεις να τελειωσεις της λεω ειναι πιο δυσκολο να τελειωσεις με προφυλακτικο κ δεν καταλαβε καλα κ μου λεει θες sex χωρις προφυλαξη? (ναι αυτην την λεξη ''προφυλαξη" την ηξερε) κ σκεφτομαι τωρα εγω το κανει κ χωρις προφυλαξη? wtf.. ελπιζω να χαθηκαμε στην συνεννοηση. Σηκωθηκε κ εφυγε λεγοντας ευχαριστω..
Λοιπον μια κρυα συνευρεση με πολυ ωραια φατσα π ηθελα για hatefuck αλλα μεσα δν μου βγηκε. Βυζολαγνοι μεινετε μακρια, πιπινολατρεις ορματε. Τωρα π το σκεφτομαι επρεπε να χα παρει βικτωρια δουλευε βραδυνη βαρδια αλλα οι καβλες βαρεσαν κοκκινο το μεσημερι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
charlie winters
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού