Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351806
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν μάγκες πρώτη μου φορά πήγα σε μπουρδέλο χτες και επειδή είμαι τελειομανής ήθελα να πάω στο καλύτερο δυνατόν. Αφού είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια για το εν λόγω μαγαζί πήρα άλλους δυο φίλους ψάρακες και αυτοί να πάμε να αδειάσουμε τα μπαλάκια μας. Η αλήθεια είναι πως έψαχνα την Κωνσταντίνα, αλλά λέω δεν γαμιέται, θα πάω να δω τι καλό έχει αυτό το μαγαζί. Έμιλυ λεγόταν λοιπον η κοπέλα, μουνάρα κατ' εμέ, με τέλειο φυσικό βυζί και ωραίο κώλο για "διατριβές"! Το μόνο κακό πως περίμενα στο δωμάτιο σχεδόν μισάωρο καθώς η κοπέλα πήγε πρώτα σε άλλους δύο, εκ των οποιών ο ένας ο φίλος μου, ο οποίος μπήκε πιο μετά απο μένα! Και το χειρότερο: Μέσα στο δωμάτιο στην τηλεόραση να παίζει gay τσόντες συνέχεια! Ξενέρωσα ρε σύντροφοι, τεσπα. Χώρος απίστευτα καθαρός και περιποιημένος ενώ η τσατσά ευγενέστατη και συμπαθητική! Στη δράση τώρα. Μπαίνει η Έμιλυ, αρχίζει μου τρίβεται και τα σχετικά, μου λέει να ξαπλώσω ανάσκελα, μου φοράει σκουφί και ξεκινάει πιπάρα!!! Ωραία, αργή πίπα, αμέσως μου σικώθηκε το εργαλείο. Της λέω γύρνα στα 4, μου λέει με νάζι αχ ναι μου αρέσει στα 4, δεν με ενδιαφέρει αν το πε στημένα, εμένα πάντως με κάβλωσε και ξεκίνησα με μανία τη δουλειά. Απο τη πολύ τη κάβλα βγήκα για να μην χύσω και συνέχισα πλάγια για να έχω και καλύτερη πρόσβαση στα βυζιά της. Πάλι λίγο πριν χύσω, αυτή τη φορά με κατάλαβε και η κοπέλα, με διέκοψε και ανέβηκε πάνω μου για να με αποτελειώσει. Ε αυτό ήταν σύντροφοι συναγονιστές, έφυγαν τα φλόκια και τέλος. Κουβεντούλα λίγο μετά και βγήκα έξω για να περιμένω και τους φίλους μου. Πάρκινγκ στα στενά κάτω απο τη Βρηλισσού, βρίσκεις αρκετά εύκολα, βέβαια βράδυ πήγα δεν ξέρω για άλλες ώρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2008
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
158
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού