Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εισοδος στο ιδρυμα λας βεγκας καθαρα εξυπηρετικη τσα2 και ενω με ειχε δει δυο φορες μεσα σε δυο μερες να την απορριπτω παρολα αυτα δεν νευριαζεΜεγάλο χαμόγελο τελικα με την τριτη φορα μπηκα
η κοπελα 1 68 υψος ωραιο μοντελε αδυνατο σωμα με μικρο βυζι ωραια γλυκια φατσα που αμα την δεις εξω σιγουρα την χαλβαδιαζεις στο προσωπο--μεγαλο τατου στον οφαλο και καστανο μακρυ μαλλι με λευκη επιδερμιδα
μπηκα με 30 ευρω στο απλο και το κοριτι μου συστηθηκε τσεχα που φυσικα και την πατησε αφου επεσε σε σλαβοφωνο και πολυ απλα ειναι βουλγαρακι -αφου μιλησαμε στη γλωσσα μαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μετεπειτα μου εκανε καλη βαθια πιπα και με σηκωσε ορθιο στο κρεβατι και αυτοχαστουκιζοτανε με την ψωλη μου ενω χτυπουσε την γλωσσα της στο κεφαλακι και αφου με εκανε τπυρμπο την πηρα ιεραποστολλικα και με τα ποδια στους ωμοθυς οπου αντεχε τους καδασμους και τελειωσα μετα απο ωριτσα και με πολυ δυνατα φυροκοπηματα που εδειχνε να το απολαμβανει αλλα πιστευω μου εκανε καλο γαμησι διοτι μιλησαμε στη γλωσσα της αλλα το ενστικτο μου λεει οτι αν παει αλλος θα ειναι μετρια αλλα με εικαιες δεν γαμαει κανεις οποτε δοκιμαστεΛύπηΚουλ
το αρνητικο ηταν ενω δεν ειχα στυση μου φορεσε καποτα αλλα μου τριφτηκε νωριτερα αλλα λογω κουρασης διοτι την προηγουμενη εκανα πολλα χλμ ισως ημουν αργος στην στυση μου

και φυσικα η καθιερωμενη μεταφραση στις κριτικες μου στην γλωσσα της κοπελας μεσω γοογλε διοτι πολλα κοριτσια ξερουμε οτι διαβαζουν το σαιτ μας και καλο ειναι για να βελτιωνονται

вход към институцията Вегас чисто целесъобразно Тж 2, докато с бях виждал два пъти в два дни, за да се отхвърли Въпреки това не ме свърта на едно: D: най-накрая трети път имам
приятелката 1 68 хубав модел невъзможно тяло с малки цици хубав сладък лицето, че AMA да видите допълнителни сигурност на chalvadiazeis в лице - голям Tatoi в Offaly и кафява дълга коса с бяла кожа
Аз имам 30 евро в проста и моето момиче се препоръча на Чешката разбира и прецака след това падна в славяно-говорене и съвсем просто е Вулгаракис -след говори на нашия език: D :: D :: D: ми по-късно е добър дълбоко PIPE и Pick изправен в леглото и aftochastoukizotane с моя хуй, докато удари на езика на главата и след направен tpyrmpo на имам ierapostollika и пеш да omothys където издържат kadasmous и завърши след oritsa и много силен fyrokopimata който изглеждаше да се насладите Други вярвам, че съм направил добра дяволите, защото говорех на езика на но ми инстинкт казва, че той отива другаде ще бъде умерено, но не и да се появи, за да дяволите, правиш, когато TRY Λύπη: слънчеви очила:
отрицателен не беше, докато аз имах ерекция носят някаква друга втрива ми по-рано, но поради умора, защото предишните направени много километри бях може би по-бавно от моя ерекция

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.644
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, mounoxeilakias και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 16 Απριλίου, 2016) 16 Απριλίου, 2016
[...] και το κοριτσι μου συστηθηκε τσεχα που φυσικα και την πατησε αφου επεσε σε σλαβοφωνο και πολυ απλα ειναι βουλγαρακι -αφου μιλησαμε στη γλωσσα μας [...] Ναι!Ναι!

Εύγε, φίλτατε! Καπέλο
Голям майтап, но винаги така трябва при такива хитри игри... Ματάκι

ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
16 Απριλίου, 2016
επειδη βλεπω οτι πηγες στην πρωινη βαρδια ειδες αμα δουλευει μαζι με την λιλη και η μαρια?μενω αθηνα μην ανεβω τζαμπα...πες μου κατι σε παρακαλω να ξερω!!
19 Απριλίου, 2016
οχι φιλε--δεν δουλευε κ τις τρεις φορες που πηγα η μαριαΛύπη
19 Σεπτεμβρίου, 2016
καλησπερα φιλε sex volcano μηπως κατα τυχη γνωριζεις ποτε δουλευει ξανα η λιλυ ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4