Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σε εκείνη τη βραδυνή εξόρμηση, πήγαινα για ένα από στανταράκια μου τη Ζιζέλ στο Πειραιώς 193. Δυστυχώς όμως δεν εμφανίστηκε. Τελικά βρέθηκα στο Κωνσταντινουπόλεως 92 α, όπου εκδιδόταν η Φαίη. Στο σαλόνι με καβλάντισε όπως κάνουν όλες στην αλυσίδα και φαινόταν ορεξάτη. Την είχα ξαναπάρει στο παρελθόν με μέτριες εντυπώσεις, καθώς όμως έχουν γραφτεί πολλά καλά για αυτήν από τότε, είπα να ξαναδοκιμάσω. Τι το θελα! Κάποια κωλοτριψίματα για αρχή, μόλις μου σηκώθηκε μου πέρασε την καπότα και ακολούθησε σύντομοτατο ρηχό στοματικό με λίγο χεράκι. Αρχίδια δεν έγλυψε παρά ελάχιστα αφού της το είπα. Ούτε λεπτό δεν είχε διαρκέσει το σταμάτησε μόνη της και άνοιξε τα πόδια της να την πηδήξω παριστάνοντας με ντεκαβλε τρόπο την καβλομένη. Τον έβαλα στο μουνί της που ήταν σούπα από τα λιπαντικά και αυτή έβαλε το χεράκι της ανάμεσα να εμποδίζει την πλήρη διείσδυση. Τη γυρνάω στα τέσσερα μπας και βελτιωθεί η κατάσταση με αυτήν να στήνεται κάπως στραβά και ατσούμπαλα και να παριστάνει την καβλωμένη. Και εκεί έβαζε το χεράκι της. Της είπα να μου χαιδέψει τα αρχίδια μπας και καβλώσω , αλλά με τον τρόπο που το κανε με ξεκάβλωσε και άλλο, προσπαθούσε πάλι περιορίσει την έπαφη των γεννητικών μας οργάνων. Απορούσε και από πάνω γιατί δεν είχα στύση της προκοπής. Η κοπέλα δεν ήθελε να γαμηθεί. Τελείωσα χειροκίνητα, ρίχνοντας της χαστούκια στον κώλο, ενώ αυτή είχε πάλι στηθεί ατσούμπαλα. Εχει καλό σουλούπι το κορμί της αλλά είναι αγύμναστη, πολύ μαλακό σώμα για την ηλικία της, καμία σχέση με αράπικα κορμιά και άλλες μαλακίες που έχουν γραφτεί από δω και από κει. Και δεν έχει διάθεση για σεξ, είναι βιαστική, νευρική και ξενέρωτη. Βγαίνοντας αφού χαιρέτησα τον ευγενικό τσάτσο, ένιωθα κάτι μεταξύ ανικανοποίησης, απογοήτευσης και αηδίας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38, dmtrsxxx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2016
Στα μαγαζιά αυτής της αλυσίδας είναι όλοι και όλα μια κοροϊδία. από τις κοπέλες και τις τσατσάδες μέχρι τα προγράμματα.Και το λέει αυτό ένας παλιός πελάτης τους που τώρα ούτε καν περνάω για βόλτα. ΜΑΥΡΟ και πάλι ΜΑΥΡΟ ! ! ! Θυμός
13 Απριλίου, 2016
κριμα το κορμι, εχει βαρεθει και ειναι φωλα.
15 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρε παιδια αφου το εχω γραψει προ καιρου οτι εχει γινει φωλα. Πρεπει να παει στο Μεταξουργιο στα φτηνομπουρδελα
15 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοιτα να δεις εγω προσφατα με τη Ραμονα, τη Μιραντα και τη Σαμανθα περασα πολυ καλα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4