Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271259
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψηλή ξανθιά γυναικάρα, από τις πιο όμορφες που μπορείς να βρείς σε στούντιο. Γνωστή σε πολλούς ντουντιοπαθείς μιας και είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Έχει ύψος σχεδόν 1.90 με τα τακούνια τα οποία φορούσε καθ' όλη τη διάρκεια της ''μάχης'', μεγάλη σφιχτή κωλάρα σε συνδιασμό με λεπτή μέση, μικρομεσαίο στήθος και όμορφο πρόσωπο με ωραία μάτια και ζυγωματικά. Είναι άνετη παιχνιδιάρα και πρόστυχη, όπως μου αρέσουν οι γυναίκες. Ξεκινήσαμε με παιχνίδια στα όρθια και φιλάκια. Αφού με ''ξύπνησε'' μου έβαλε καπότα και μου έκανε στοματικό. Καλό βαθύ, αλλά δεν έγλυψε αρχίδια. Στη συνέχεια στήθηκε μόνη της κατευθείαν στα τέσσερα, πράγμα που με καυλώνει πολύ. (αν και αναγνωρίζω πως τα κορίτσια πολλές φορές το κάνουν για να μας τελειώσουν γρηγορότερα, αλλά τεσπα) Τη γάμησα δυνατά μιλώντας της γλυκά και πρόστυχα εναλλάξ. Κι αυτή με προκαλούσε και με ερέθιζε! Την γύρισα ιεραποστολικά γιατί θα τελείωνα αμέσως. Μετά από μερικά λεπτά ξανά στα τέσσερα όπου την γάμησα ακόμη πιο έντονα μέχρι να μου κοπούν τα πόδια και να μου πεταχτούν τα μάτιαΈρωτας Έχυσα και αυτή με κράτησε μέσα της μέχρι να στραγγίξω. Ηταν μια σχετικά σύντομη αλλά έντονη ερωτική πράξη. Μιλήσαμε λίγο φιληθήκαμε αποχαιρετηθήκαμε και της υποσχέθηκα πως θα την ξαναεπισκευτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού