Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403436
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ιρα από ότι είχα ακούσει από συναδέλφους είναι ένα νταρντανομίλφ με πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ που πάντα είχα τη περιέργεια να γνωρίσω από κοντά αλλά πάντα κάτι συνέβαινε και δεν την έβρισκα...Βέβαια η περιέργεια σκότωσε τη γάτα όπως λένε οι σοφές παροιμίες του ελληνικού λαού και στη προκειμένη περίπτωση η περιέργεια σκότωσε το 50αρικο μου δυστυχώς...Με την είσοδο της στο δωμάτιο ήρθε κατά επάνω μου πολύ βιαστικά και ξαφνικά μου ήρθε έντονη οσμή τσιγαρίλας-κλεισούρας...Εκεί ουσιαστικά είχε τελειώσει το ραντεβού μας μιας και ξενέρωσα και για τα επόμενα 10 λεπτά επιδόθηκα σε μια φάση τύπου μπουρδέλου...δηλαδή να χύσουμε να τελειώνουμε...Τα κατάφερα βέβαια αλλά τα 50 ήταν πολλά...Κρίμα γιατί κατά τα αλλά φαινόταν μια πολύ καλή γυναίκα από άποψη χαρακτήρα και φιλικότητας αλλά και από εμφάνιση που υποκειμενικά εμένα μου άρεσε..Γράφω πάντα καλοπροαίρετα τις κριτικές μου για τις γυναίκες αυτού του επαγγέλματος και για τη συγκεκριμένη περίπτωση θα αρκεστώ και θα πω πως ήταν μια άτυχη στιγμή..Αυτά από εμένα..Καλά γαμήσια να χουμε..Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Ίρα Τατάρα
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, baggelaras, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού