Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την προηγουμενη βδομαδα, αν θυμαμαι καλα, ημερα Δευτερα βγηκα στο σεργιανη για εκτονωση..Δυστηχως τα στανταρακια μου απουσιαζαν κ ετσι γυρνουσα απο σπιτακι σε σπιτακι να δω ποια θα καρφωσω..Αρχικα ειχα παει απο μεταξι, αλλα δεν μ αρεσε τιποτα..Μπαινω στο συγκεκριμενο καταστημα να δω τι παιζει, δυο κοπελες δουλευαν εκεινη την ημερα η Αντζυ κ η Ναταλυ..Η Ναταλυ δεν βγηκε γιατι ειχε αλλον παιχτη στο δωματιο..Οποτε ο κυριος Τακης επι της υποδοχης μου παρουσιασε την Αντζυ..Η Αντζυ ειναι μια μελαχρινη αδυνατη με πολυ μικρα βυζακια..Στο σαλοναρισμα με καυλαντισε οσο δεν παει, καραφασωθηκαμε, δεν μου αφησε πολλα περιθωρια κ την επελεξα..Μπαινω στο δωματιο κ κανω ενα ντουζακι πετσετα σφραγησμενη αλλα δεν ειχε παντοφλες..Αφου τελειωσα το ντουζ ηρθε κ η κοπελα..Οταν μπηκε δεν ειχε αυτη την ζωηραδα που ειχε κ στο σαλονι κ τρωω την πρωτη ξενερα..Την ρωταω πως εισαι; κ τι κανεις; για να σπασει ο παγος μου απαντα κ ξαπλωνει διπλα μου, αρχιζουμε το μπαλαμουτι με γλωσσοφιλα χαδια κ τα σχετικα, αλλα ηταν μικρης διαρκειας..Ξεκιναει ακα κλαρινο(μαλακια μου σκεφτηκα με το κατω κεφαλι)αεροπιπα κ πολυ χερι..Την γυρνω ανασκελα κ της γλυφω για λιγο τα βυζακια κ με το χερι μου της δακτυλιαζω το μουνακι, μου περνα καποτα κ ξεκιναμε το ιεραποστολικο, σε γρηγορους ρυθμους κ μου αρχιζει κατι καραψευτικες κραυγες αλλο πραγμα..Οκ κοπελια παιζεις θεατρο αλλα οχι κ ετσι, ξενερωνω κ της ζητω να γυρισει στα τεσσερα..Την αρχισω σε σφυροκοπημα κ εκει παλι κραυγαζε με δοση υπερβολης, εμενα προσωπικα οι υπερβολικες κραυγες με ξενερωνουν..Καρφωνα καρφωνα αλλα δεν εβλεπα να τελειωνω, σε καποια στιγμη κουραστικα κ επεσα, βγαινω με βλεπει πεσμενο κ μου λεει δεν φευγεις αν δεν χυσεις(προς τιμη της) με ξαπλωνει ανασκελα ερχεται πανω μου κ αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα, εδω αρχισε κ εφτιαχνε καπως η φαση, στην συνεχεια μου βγαζει την καποτα κ αρχιζει το κλαρινο καπως καλυτερο τωρα, παιρνει την δευτρη καποτα που ηταν στο κρεβατι κ μου λεει τωρα θα δεις καργιολη πως θα χυσεις..Την περνα στο μεσαιο της δακτυλο κ μου το βαζει στο κωλο..Με δακτυλιαζε κ με πιπωνε ειχα καρακαυλωσει ασχημα κ εκει που λεω θα της πεταξω τα φλοκια στο στομα, το καταλαβε κ τραβηχτικε με αποτελεσμα τα φλοκια να μοιραστουν πανω μου, πανω της κ στο κρεβατι κ καπως ετσι τελειωσε η παρασταση..Ηταν ενα πολυ μετριο γαμησι, δεν μπορω να πω οτι εφυγα ικανοποιημενος, αν δεν κραυγαζε υπερβολικα τα πραγματα θα ηταν καλυτερα κ φυσικα θελει βελτιωση στην πιπα..Προσοχη στους δεσμευμενους γιατι φορα βαρυ αρωμα με αποτελεσμα να μυριζω κ γω κ με γεμισε στα κραγιον..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.991
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mad_max, Invisible Man

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2016
Αντζυ & Ναταλι τα ονοματα ταιριαζουν με δυο φολες στο 55 Βριλησσου. Συμπτωση?
08 Απριλίου, 2016
Η συγκεκριμένη αλυσίδα είναι πολύ της ξεπέταςΘυμός
09 Απριλίου, 2016
Μάγκες την πάτησα σαν πρωτάρης κ μπήκα, δυστυχώς με καυλαντισε άσχημα κ μίλησε το κάτω κεφάλι. Για μένα από αυτή την αλυσίδα αξίζουν εμιλυ κ Βίκυ
13 Απριλίου, 2016
Για την Ελινα εχει κανεις γνωμη?Γιατι δεν βρισκω κριτικη ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4