Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297556
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν πρώτη κριτική για το σάιτ, αν και το παρακολουθώ χρόνια. Επίσκεψη πριν από καιρό αλλά λόγω δουλειάς γράφω τώρα. Χτυπώ κουδούνι και η κυρία που ήταν υπηρεσία, τυπική αλλά ευγενική, με ενημέρωσε ότι έχει βάρδια η Σίντυ η οποία μετά από λίγο εμφανίστηκε μπροστά μας αφού πριν από εμένα ήταν και άλλος συναγωνιστής στο σαλόνι. Η κοπέλα ήταν γλυκιά και χαμογελαστή το σώμα της πολύ καλό με βασικό της ατού τα 4αρια στήθη της. Για καλή μου τύχη ο συναγωνιστής την έκανε οπότε δίνω το παράβολο των 50 και βουρ για το δωμάτιο. Ο χώρος του δωματίου οπως και αυτός της υποδοχής είναι πολύ μέτριος στα όρια του κιτς, στο πάτωμα ήταν πεταγμένες ανοικτές συσκευασίες προφυλακτικών και στη tv μία τσόντα 80s (καλά ρε πwστη μου κατεβάσετε κανά torrent τσάμπα ειναι), παντόφλες γιοκ ενώ η πετσέτα ήταν πολύ μικρή. Επειδή υπήρχε πριν από εμένα πελάτης περίμενα κάνα μισαωρακι, σκάει λοιπόν η Σιντυ απασφαλιζει τα στήθια της και μου τα προσφέρει. Ως βυζολαγνος ομολογώ πως το καταευχαριστήθηκα, μετά με πέρασε ένα χεράκι με τη γλώσσα της στο αυτί μου (που δεν μου άρεσε) και στη συνέχεια κατέβηκε προς τα κάτω. Το στοματικό της σε γενικές γραμμές ήταν καλό σε όλο το κορμό του πέους ενώ ταυτόχρονα ασκούσε πίεση, εξωτερικά, στην περιοχή του προστάτη. Αν και άργησα λιγο να ετοιμαστώ όταν επήλθε ανόρθωση, την έστησα στα 4 όπου και διείσδυσα στα ενδότερα. Καλή αίσθηση, η κοπέλα δεν έδειξε διάθεση να κλέψει και έβγαζε και αληθοφανή κραυγουλες. Το τέλος ήρθε χωρίς να αλλάξουμε στάση μιας και η πίσω όψη με έφτιαξε πολύ. Με το τέλος έκατσε κουβεντιασαμε λίγο περί ανέμων και υδάτων και έφυγε για να συνεχίσει. Overall η κοπέλα κινείται σε ρυθμούς gfe ρυθμούς είναι όμορφη και ευγενική ενώ οι υπηρεσίες της ήταν σε καλό επίπεδο νομίζω ότι δύσκολα θα δυσαρεστήσει κάποιον. Αυτό που με χάλασε είναι ο χώρος ο οποίος είναι πολύ μέτριος και πιστεύω ότι είναι αναγκαία μία ανακαίνιση. Αυτά λοιπόν από εμένα στην παρθενική μου εμφάνιση ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sexdreamer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού