Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ματάκι Την Νικολ την ειδα μια φορα πιο παλια . Σημερα ενώ ξεκινησα για αλλου ,κατι δεν μ αρεσε και ηρθα στην Νικολ. Ηξερα ότι είναι εκει και μπηκα Η τσατσα,ενω μου ειπε ότι εχει έναν συναγωνιστη πριν από μενα με απλο πρόγραμμα,περιμενα τοση ωρα που σιγουρα ειχε δυο δωματια γεματα ,η με εριξε για καποιον άλλο,που κανει το ιδιο.Οταν βγηκα της την ειπα.Να αγορι μου...Δεν είμαι το αγορι σου,ευτυχως η φουρνια σου φευγει σιγά-σιγά και καθαριζει η μπουγαδα,της λεω. Λοιπον ,μπηκα με το απλο,ο χωρος είναι top ,όταν ηρθε η Νικολ αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και το στηθος κι εγω τη χαιδευα σε ολο το σωμα.Η Νικολ είναι ψηλη,λεπτη και γυμνασμενη,στρογγυλο κολαρακι.Το στηθος είναι φυσικο 2,5 λιιιγο κρεμαστο και πολύ απαλο στην αφη.Χωρις υπερβολες θα λεγα ότι είναι ΣΧΕΔΟΝ κορμαρα.Η πιπα είναι καλη μα με τον καιρο θα γινει καλυτερη,μα η συμμετοχη είναι παρα πολύ καλη.Βογγητα,φωνες ,σε σφιγγει στην αγκαλια της καθως την γαμας,και νομιζω ότι μετα από λιγο μουσκεψε κι ολας.Την γαμησα πολύ καλα γιατι μου αρεσε πολύ το σωμα της,πρωτα μπρουμητα,μετα αυτή από πανω ενώ της τραβουσα τις ρογες ετσι όπως κουνιοτανε,καιτελος ιεραποστολικα .Η κοπελα εχει μελλον εδώ,εχει ολο το πακετο.Μονο να μην μας την σπαγανε οι τσατσαδες συνεχεια ,να δουμε ποτε θα το καταλαβουν τα αφεντικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
462
Πόντοι:
3.245
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού