Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156519
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Mετά απο μια νύχτα καταχρήσεων και κραιπάλης μια και μόνο ιδέα ειχε καρφωθεί στο θολωμένο μου μυαλό. Να φάω εναν κώλο.
Ξεκίνησα λοιπόν για την αμαρτωλή δυτική πύλη της πόλης οπου γινόταν της πουτανας από κοσμο. Οχι δεν ηταν μέρα free fuck
αλλά αποτι φαινεται τα περιξ ξενυχτάδικα μαζευουν αρκετο κοσμο Σαββατο βράδυ οποτε μυστες προσοχή. Λογω της μη ελευθερίας
κινησεων η βολτα περιορίστηκε στης βιλλες και στα τρίδυμα οπου συνηθως καταθέτω τον οβολο μου. Στο θολωμένο μου μυαλό το 100ρι
που μου ζητουσαν στις βιλες δεν θυμαμαι για πιανης τον κωλο μου φαινοταν υπερβολικο (μονο για της Βικτωριας θα τα εδινα) οποτε
επιστροφη στο στανταρακι την Εβελινα η οποια ποτε δε με έχει απογοητευσει ουτε ομως με εχει ενθουσιασει. Με την εισοδο στο τσαρδι και
μετα το deal για το πρωκτικο εγινα μάρτυρας εντονης λογομαχιας της κοπελα ςμε την τσατσα η οποια προσωπικα μου ειναι αντιπαθης λογω
εμφάνισης και οχι τοσο λογω συμπεριφορας. Ο λογος ηταν οτι η Εβελινα ελεγε απο μεσα οτι το αν κανει πρωκτικο εξαρταται απο το μεγεθος
ενω η τσατσα πασχιζε να παρει το μεγιστο αντιτιμο απο το πορτοφολι μου.

Αναμονη στο δωματιο και μετα απο αρκετη ωρα ηρθε η κορασιδα με σεξυ εσωρουχα και πορνοπαπουτσα και το μαλλι αλογουρα που της παει πολυ
μιας και το προσωπο της εχει παιδικα χαρακτηριστικα. 4 συναντηση με την κοπελα. Η πρωτη στις βιλλες πριν χρονια οπου παρα το 40ρι μου χε
αφησει καλες εντυπωσεις και οι αλλες 2 στα τριδυμα πριν καιρο. Εγώ λογω της καταστασης μου ημουν ιδιαιτερα διαχυτικος κλπ αλλα η κοπελα δεν
εδειξε να δυσανασχετει. Η ιδια μου ζητουσε να τις δαχτυλιαζω τις τρυπες καθως με πιπωνε ενω δεν υσανασχετουσε στην εντονη μεταχειρηση των
ομορφων βυζιων της απο την πλευρα μου. Πιπα καλή και μετα αγωνας με 1-2 στασεις μεσα στο μουι της. Εγω ομως ειχα παει για να παρω τον κωλο
της και το ηξερε οποτε ενω ηταν απο πανω μου αλλαξε τρυπα και τον πηρε ολο μεσα στην πισω τρυπα της. Εδω να παρατηρησω οτι πολλες κοπελες
αποφευγουν αυτη τη σταση στο πρωκτικο γιατι πονανε. Η εβελινα ομως δε μασησε. Αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο και στα 4 παντα με μενα να
σφυροκοπω την πισω τρυπα της και την εβελινα να συμετεχει μ εκραυγες και βρισιες (προφανως για να τελειωσω και να ηρεμησει). Διαρκεια συνευρεσης
~30 λεπτα απο τα οποια τα 15 αναλ. Νομιζω πως το ολο πακετο ηταν αρκετα VFM

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
torrente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
345
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 extramask, GAMEOVER

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού