Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316826
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε σημερα το πρωι 12:00 24/03/2016, αφου εφαγα πορτα από το γειτονικο Sensuality (Η Laoura ειχε μολις μπει για ωριαιο προγραμμα) και δεν κρατιομουν.

Τιμή: 50€ σε απλο πρόγραμμα.

Με καποιο άλλο ονομα και οχι Αλεξανδρα μου συστηθηκε και δηλωνει Κυπρια, αλλα μαλλον Ελληνιδα ειναι, αφου η προφορα της δεν ειχε την παραμικρη χαρακτηριστικη Κυπριακη προφορα. Αδιαφορο, αλλα το λεω.

Στο σαλονι εμφανιστηκε χωρις σουτιεν και δεν νομιζω πως μπορει καποιος να μην εισελθει στο θεαμα αυτό.
Κοντουλα 1.65 το πολυ, μελαχροινη με ισια μακρυα μαλλια, αρκετα λεπτη σε βαθμο που στην πλατη της μετρας ανετα τα παϊδια της. Οι βυζαρες, φυσικες και σφικτες, ολα τα λεφτα. Μεσουλα δαχτυλιδι και κολαρακι μικρο.

Η κυρια της υποδοχης μου ειπε πως κανει και φουλ πρόγραμμα.

Στα του αγωνα...
2 λεπτα χαδια, περασμα ελαστικου, πιπα πολύ καλη, αν και είμαι δυσκολος με εφτασε το φουλ της στυσης στο επομενο διλεπτο και καβαλα. Ενοιωθα την μητρα της στην πληρη εισοδο και φανηκε να ψιλογουσταρει (ποτε δεν ξερεις την αληθεια), αφου ανεβοκατεβαινε οικιοθελως για κανενα πενταλεπτο, με εμενα να μαλαζω-γλυφω-θαυμαζω τις βυζαρες της. Με ρωτάει αν θελω να γυρισουμε στα τέσσερα, όπως και εγινε. Το θεαμα από πισω ηταν μαγικο, και αφου ενοιωθα το τελος να ερχεται γρηγορα, της λεω να γυρισουμε σε ιεραποστολικο. Και καθως γυρναει μου λεει "ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ". Ειχαν περασει 10 λεπτα από την εισοδο στο δωματιο.
Φυσικα ξενερωσα.
Παρολα αυτά τελειωσα μεσα της με θεα τις βυζαρες και το αδιαφορο προσωπακι της, με τα ποδια της στα αυτια μου.
Σε χρονο dt βρακωθηκε, και εξαφανιστηκε, αφου με φιλησε στο μαγουλο.

Συμπερασμα:
Αν δεν ειχε πει την ατακα "ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ" θα ειχα μονο καλα να πω, κι ας εφευγε και νωρίτερα. Γι΄αυτο η πρωτη μου επιλογή ηταν το Sensuality, οπου υπαρχει ανεση χρονου.
Κατά τα αλλα το σωματακι της είναι ερωτευσιμο με σουπερ ατου τις βυζαρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.405
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, harisharistou, xprncseeker και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2016
ωραία κριτική φίλε. Αλλά γιατί λες ότι ειναι αδιάφορο η καταγωγή της κοπέλας; Κάποιοι εξιτάρονται από την καταγωγή της κάθε κοπέλας.Δεν το βρίσκω καθόλου παράξενο.
17 Απριλίου, 2016
μηπως ειχε καταλαβει πως θα την χυσεις και εννοουσε αυτο;
δχτυλακια ποδιων καλα;
23 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι, δεν εννοουσε αυτό.
Ποδια δεν προσεξα, δεν είμαι φιλος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3