Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400717
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Καρολαιν ειναι απο την Ουγγαρια με τελειο προσωπο και κορμι.Ειναι 20 χρονων και σε εμφανιση ξεπερναει ολες τις κοπελες απο citytour που εχω παρει.Οποιος την δει στο σαλονι πολυ δυσκολα δεν θα περασει.Ετσι κι εγω μπηκα χωρις δευτερη σκεψη παρολο που επρεπε να περιμενω γιατι ειχε λιγο κοσμο.Την ωρα που περιμενα στο σαλονι να ερθει η σειρα μου γνωρισα και τρεις συναγωνιστες απο το σαιτ.Προκειται για τους anoixtomyalos,ggxxx kai pathos gia tin gynaika αν τα λεω σωστα.Πιασαμε κουβεντουλα και η ωρα περασε γρηγορα και ευχαριστα.Λοιπον ερχεται η σειρα μου.Προγραμμα των 100 ευρω με 69 και ελευθερο στοματικο.Καλο τσιμπουκι (με πολλα περιθωρια βελτιωσης) που σε κοιτα στα ματια.Σε καποια στιγμη την γυρναω στο 69 και την ξεσκιζω στην κυριολεξια με την γωσσα μου σκαβωντας και τισ 2 τρυπουλες!ακολουθησε γαμησι στις δυο γνωστες στασεις και τελειωμα στο στομα της χωρις βεβαια να τα καταπιει αλλα φτυνοντας τα στον πουτσο μου και συνεχιζοντας για λιγο την πιπα.Σιγουρα η κορυφαια μου εμπειρια σε στουντιο (ισως μετα την πολωνεζα ιζαμπελα απο κηφισου 30).Αν ειχα αλλα 100 πανω μου θα πηγαινα για δευτερο γυρο κατι που εγινε σημερα το μεσημερι.Η κοπελα θα ειναι εδω μεχρι 3/1 και μετα ισως την ξαναδει κανεις σε καποια απο τις τσοντες που θα γυρισει προσεχως οπως η ιδια μου ειπε.Ειναι σπανιο κομματι και οποιος προλαβε τον κυριο ειδε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2008
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
70
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού