Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400702
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον την δεσποινιδα την κελαρα απο τους πρωτους και για να πω την αληθεια μου εκανε εντυπωση .

Δεν ειμουνα και πολυ σιγουρος οτι θα ειναι κατι καλο αλλα με λιγο σπρωξιμο του μεγαλου αγωνιστη PIATSAS ο οποιος ηταν ο πρωτος που την ειδε απο κοντα και μου ειπε οτι ειναι καλυτερη απο τις φωτο χωρις δευτερη σκεψη καβαλησα το αμαξι και μεσα σε 5 λεφτα βρεθηκα στον στεναχωρο χωρο του Συγγρου 144.

Για καλη μου τυχη δεν υπηρχε κανεις και με το που ειδα το κοριτσι πηρα οτι μεγαλυτερο προγραμμα υπηρχε με ολα του τα εξτρα.

Για να πω την αληθεια ναι μεν ομορφουλα αλλα δεν μου γεμισε το ματι οτι θα ειναι και μεσα καλη!

Με αποστομωσε με το PSE Service που παρεχει .

Ειναι πολυ καλη και εμπειρη η δεσποινιδα αλλα δεν ξερω ποσο θα αντεξει .

Βεβαια με τις τιμες οι οποιες παιζουν κοντα σε CT τιμες για ποιο λογο να μην αντεξει αφου κοβει χρημα.

Θα ηθελα να σας επιστησω την προσοχη στο οτι οποιος παιρνει μεγαλο προγραμμα μαλλων θα εχει και καλο service οι του 50αρικου δεν ειμαι σιγουρος οτι θα περασουν εξισου καλα .

Αυτο το λεω λογο του οτι εχει πλακωσει πολυ κοσμος και ειναι σιγουρο οτι θα πεσει πολυ ξεπετα.

Αυτο στα υπ οψη για να μην εχουμε κλαψες οτι πηγα και ουτε προλαβα να χυσω !!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2008
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού