Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566789
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ορεξουλες λοιπον σημερα και ειπα να κανω μια γυρα, ειδα πολυ ενδιαφερον κοπελες....Κατεληξα στο συγκεκριμενο studio (το τριτο που επισκευτικα)επελεξα το "πιπινακι" ειχα ριξει πολυ περπατημα δυστυχως για να ξαναγυρναγα πισω!Περνω 69 με το 70αρικο να φευγει δυσκολα αν και ειχα σκοπο για πρωκτικο σημερα ειπα να διασκεδασω μιας που ηρθα...Πηγαινω στο δωματιο, κύριος κανω το μπανακι μου και περιμενω.Μπαινει μεσα γεματη νάζι...
1)Επεξεργασμενες φωτογραφιες η κοπελα ηταν αρκετα αδυνατη αλλα δεν πειραζει..
2)Ξεκιναμε με εισαγωγη καλη να με προετοιμασει για αυτο που ερχεται μετα, μια ελαφρια συζυτηση λεγοντας τα απαραιτητα σαφως και δεν κρατιομασταν....
3)Ανεβαινει για 69 ξεκιναω να γλυφω το τρυφερο μουνακι της Γλώσσα παω προς τον κολο της και δεν θελει.....Επισης πιπα με προφυλακτικο Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!
4)Γαμισακι καλο αν και κραταγε μια αποσταση ιεραποστολικο στα τεσσερα και τελοσ απο πανω Χαμόγελο
5)Χτυπαω κοκκινο σε καποια φαση καθως μπαινοεβγαινα μου τον επαιζε κιολας...
6)Χωρις να κρατιεμαι αφηνομαι στα λογια της να τελειωσω μεσα της....
7)Και ως λατρης περιποιημενων ποδιων παρακαλω τις φιλαγα τα ποδια και τελειωσα πολυ γλυκα και καυβλωτικα...


ΥΓ: το καλυτερο στο τελος μπορω να πω ενα χαλαροτικο μασαζακι,Χωρις να σας τα πριζω θα ξαναπηγαινα υπο ορους.... ενω δεν θα την προτεινα ευκολα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Katy
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
Την εχω δοκιμάσει κ είναι πυραυλάκι, πιτσιρικάκι με ναζάκι για gf καταστάσεις και για ποδολάγνους, τα χειρίζεται πολύ καλά τα κάτω άκρα της.Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1