Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 428401
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχτές το πρωί γεπιστρέφοντας σπίτι από κάποιες δουλειές πέρασα από το συγκεκριμένο "σπίτι" και είπα να δω τι παίζει. Ανέβηκα, χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξε μια ευγενική κυρία που εκτός από το καλημέρα δεν είπε κάτι παραπάνω. Κάθισα στο σαλονάκι και εμφανίστηκε η Ελένη. Είναι ένα MILF αρκετά καλό με τουρλωτό κωλαράκι, αλλά μικρό βυζί. Το πρόγραμμα που πήρα ήταν των 50 € (απλό), έλα όμως που επιφύλασσε ωραίες εκπλήξεις!!



Περίμενα κανένα πεντάλεπτο στο δωμάτιο, όταν η Ελένη μπήκε και αρχίσε έναν αισθησιακό και καβλιάρικο χορό... γδύθηκε σε ρυθμούς στριπτίζ και με πλησίασε. Έχωσε τη γλώσσα της όσο πιο βαθειά μπορούσε στο λαρύγγι μου και μου χάιδευε τα αρχίδια... ο πούτσος μου είχε γίνει ήδη τούμπανο... την έγλυψα για αρκετή ώρα και το μουνάκι της είχε αρχίσει να υγραίνεται (περίεργο για τέτοιο "κορίτσι"). Με έβαλε να ξαπλώσω ανάσκελα και μου πήρε πίπα χωρίς σκουφί, ενώ μετά από λίγο μου έφερε το μουνί της στη μούρη για να κάνουμε ένα φοβερό 69. Ήμουνα έτοιμος να εκραγώ, όταν μου είπε "Να σου βάλω την καπότα μην έχουμε κανένα ατύχημα..."



Την έβαλα στα 4 και έκανα αυτό που έπρεπε να κάνω... χα, χα... μετά μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και με ευχαρίστησε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2008
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού