Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316143
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα που ειχα ρεπο ειπα να περασω απο το στεκι γιατι ειχα καιρο να περασω μια βδομαδα. Ανεβαινω τα σκαλια και χτυπω το κουδουνι. Μπαινω μεσα κινηση δεν ειχε. Η υπηρεσια με παρουσιασε τις κοπελες Μαρινα, Μαριαννα και τη Τζερυ. Καινουργιες ηταν ετσι μου ειπε η υπηρεσια. Μολις ειδα τη Μαρινα τρελαθηκα. Εγινε παρα μα παρα πολυ ομορφηΈρωτας. Επιλεγω απλο δινω το 50αρι και μπαινω στο δωματιο κανω ενα ντουζ και μπαινει η Μαρινα. Ο χωρος καθαρος αλλα καπως μυριζε μεσα. Δεν πειραζει. Ερχεται κατα πανω μου και μου σκαει γλωσσοφιλα στα ορθια. Μυριζε πολυ ομορφα. Τις αφαιρεσα τα λιγοστα ρουχα που φοραγε και ξεκινησαμε το παιχνιδι. Προκαταρκτικα φουλ μετα περασε το προφυλακτικο στο κλαρινο και αρχιζε να το παιρνει ολο μεσα. Δεν παιζεται αυτη η κοπελα. Καθε φορα και καλυτερη ειναι. Το εχει η κοπελιτσα pse και gfe ταυτοχρονα. Μετα ανεβηκε πανω μου και ειχε παρει πολυ φορα. Παραλιγο να σπασει το κρεβατι. Η Μαρινα εβγαζε κατι βογγητα πολυ ωραια. Μετα στυθηκε στα 4 και μετα απο περιπου 5 λεπτα δεν αργησε να ερθει το τελος.Ναι! Μαρινα μου δεν υπαρχεις. Ησουν τρομερη και συνεχισε να μας τρελαινεις με τα κολπα σου. ΦΟΒΕΡΗ γυναικα. Θα σου ερθω οταν εχω παλι ρεπο ή αν τυχει να σχολασω καμια μερα νωριτερα απο τη δουλεια. Σε ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα και να γινεις ακομα πιο ομορφη. ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού