Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162376
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον πηγα μεσημερι μετα τη δουλεια να δω τι γινεται τετοιες ωρες στα εν λογω μεγαζια γυριζα καμμια μιση και παραπανω να δω που θα μπω ..στη Φριξου που αρχικα στοχευα πολυ κινητικοτητα παντου εβλεπες να μπαινει κοσμος ειδικα ηλικιωμενους 50-55 κλπ κυριοι ...απογοητευση σχετικα γιατι δυσκολα να περιμενα τοσο μετα τους επομενους Γαμήσου ..αφου δεν εβλεπα πουθενα φως μπαινω στο γωνιακο αυτο μαγαζι που οπου απεξω γινεται προσιτο για να εισελθεις ...Ηταν μονο ενας μονο συμπαικτης μεσα στο δωματιο ..μου λεει η κυρια της υποδοχης να περιμενω περιπου 5' λεπτα θα βγει για να δεις την κοπελα κλπ . 35 χρονων (ειπε) απο Ρωσια κλπ. βγαινει ο προηγουμενος με φορμα του ΠΑΟΚ respect Ναι! ..& υστερα απο λιγο εμφανιζεται η Milf ηλικιακα Μονικα λογικα ειναι μεγαλυτερη απο 35 κοντα στα 40 υπολογιζω ..Οκ αφου δεν υπηρχε προοπτικη να παω για αλλου μπαινω στο δωματιο αφου πρωτα μου εκαναν ενα καλο κλικ οι βυζαρες της Σπασίκλας ..Με το που μπαινει χωρις πολλα πολλα απο τον νιπτηρα αφου βρισκομουν ημουν τοσο καυλωμενος και αρχισε να με πιπωνει αφου πρωτα επαιξα με τα βυζια της με ελαχιστο Ισπανικο ..χωρις να προλαβουμε να παμε στο κρεβατι στησιμο οπως ηταν εκει στον νιπτηρα και χωσιμο απο πισω στη μουναρα της με λιγη ωρα σφυροκοπημα με παροτρυνσεις της ιδιας και για μπατσες στα κωλομερια Γλώσσα ...Αμεσως μετα στο κρεβατι για πιο καλο βολεμα με την ιδια να μου λεει ποσο χοντρη πουτσα εχω εντυπωσιασμενη και ποση καυλα κουβαλαω με την ιδια να ειναι θερμη λες και ειναι 20 χρονια μικροτερη ..Εκει πανω στο καβαληκεμα και με λιγα λογια πεταχτα οπως συνηθιζεται παντα της λεω "απο που ειναι " λεει "Ρωσια " και επηδει ειμαι μεγας αλητης καταφερα τελικα να μου πει οτι ειναι απο Καζακσταν (εξου και ο τιτλος) δεν με χαλασε καθολου φυσικα , γιατι πολυ απλα πολυ απλα μπορει εμφανισιακα να μην ειναι κατι το ιδιαιτερο ειναι σε μετρια επιπεδα μπορει να μην εχει μεγαλο αναστημα μπορει απο προσωπο λιγα πραγματα ..εκει ειναι ομως το μεγαλο ΑΛΛΑ η κοπελα/γυναικα οπως θελετε να το πειτε δινει τα παντα σε αυτον που θα πληρωσει για να παρει κατι καλο και να ειναι ευχαριστημενος ,τιμαει το επαγγελμα της ειναι επικοινωνιακη και θελει να σε φτιαξει να γουσταρει καιη ιδια ..Ειναι δηλαδη μια πολυ καλη επιλογη για οσους θελουν να αλλαξουν την γνωστη ροτα με 25αρες μεσο ορο και να ζησουν μια διαφορετικη εμπειρια που θα θυμουνται σιγουρα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.502
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού