Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να γράψει κανείς και τι να περιγράψει με τη γυναίκα τοπ των στούντιο...Θα μου πει κάποιος ναι αλλά έχει και καινούργιες κοπέλες,εμφανίσιμες και με διάθεση να εξυπηρετήσουν και να σε κάνουν να νιώσεις άνετα...Μα έλα που καμμιά φορά στο μυαλό του εκάστοτε στουντιάκια περιτριγυρίζει μία που να την έχει στα στανταράκια του...
Έτσι έγινε το Σάββατο το βράδυ μετά από βολτίτσα...Ενώ είχα στο μυαλό μου να κινηθώ προς Γκάζι,κατευθύνθηκα στη Λυκόβρυση...
Με υποδέχτηκε η υπηρεσία μου παρουσίασε τη Σόνια και κατευθείαν πέρασα δωμάτιο...Ήρθε μετά από λίγο και ξεκινήσαμε στα όρθια το χαμούρεμα,φιλιά στο στόμα,στο στήθος της,αλλά και το λαιμό της...Ανταποκρίθηκε φυσικά και αυτή με γλειψίματα σε αυτιά και σώμα...Έβγαλε το σέξυ κορμάκι και συνεχίσαμε με στοματική περιποίηση σε στάση 69...Φοβερή συμμετοχή με αναστεναγμούς αληθινούς και βογγητά...
Γύρισμα σε άλλη θέση και συνέχεια στο στοματικό με περιποίηση και στα α@@@κια.Όπου προσέφερε καραμέλωμα για ώρα....Πραγματικά το μεγαλύτερο μέρος της συνεύρεσης ήταν με στοματική περιποίηση...
Έναρξη στο σεξ όσο προλαβαίνεις βέβαια καθώς με τέτοια προκαταρκτικά άντε να αντέξεις...Μία στάση λοιπόν ολοκλήρωσε τη συνάντηση μας,πισωκολλητό με λίγο γρήγορες κινήσεις και τέλος αυτό ήταν....

Καθίσαμε στο κρεβάτι για λίγα λεπτά και μιλήσαμε όπως κάνουμε πάντα καθώς υπάρχει καλή χημεία μεταξύ μας και γνωριζόμαστε χρόνια...Με ένα φιλί πεταχτό με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...!

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου με τη Σόνια όπου την θεωρώ τοπ,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2016
Η σονια είναι αστέρι
16 Φεβρουαρίου, 2016
".....τη Σόνια όπου την θεωρώ τοπ,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη."
Δεν εχει κανενας διαφορετικη αποψη..... Κι' αν υπαρχει καποιος, να παει να κοιταχτει σε γιατρο.Μεγάλο χαμόγελο
17 Φεβρουαρίου, 2016
Ποσο στοιχισε το ελευθερο στοματικο?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3