Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 349023
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπέλα την επισκέφτηκα λίγο πριν πάω δίπλα στο 8 με σκοπό να αφήσω τα πρώτα σκάγια
συν ότι οι φώτο της ήταν υποσχόμενες!Μαζί της δούλευε η Χρύσα αλλά είχα διαβάσει περίεργα
για εκείνην οπότε δεν το σκεφτόμουν να πάω μαζί της!Σαλοναρισμα βγαίνουν και οι 2 μετά από αρκετή ώρα
γιατί μάλλον ήταν απροετοίμαστες η κύριά της υποδοχής είχε ανχωθει ότι θα έφευγα και μου πρόσφερε νεράκι
για να με καλοπιάσει!Η Χρύσα όντως δεν μου έκανε το κλικ να αλλάξω γνώμη έστω και στο 90' οπότε,το χαμόγελο της
Μπεατρις νίκησε!Περίμενα πάλι αρκετά στο δώμα έκανα το μπανάκι μου και έβλεπα τσόντα από το μόνιτορ Ναι!
με τα πολλά μπαίνει... Ωραία ψηλή κοπέλα με μακρύ μαλλί που είναι και το αγαπημένο μου οπότε ξεκίνησε με μερικά φιλιά στο στήθος
το ίδιο και εγώ μόνο ότι όταν εγώ τα ζούλαγα,με ωραίο τρόπο μου είπε
-Μην τα κάνεις τόσο δυνατά γιατί θα σε δαγκώσω.. και της λέω -Τώρα είναι σαν να μου λες να το ξανακάνω..αστειάκι βέβαια για να μην δείξω την αμηχανία.
Περνάει σκούφο αρχίζει μια πολύ καλή πίπα όπου το έπαιρνε όλο μέσα και στο τέλος το βεντουζονε κιόλας όπως πρέπει να αρχίζουν να κάνουν και άλλες και όχι αεροπιπες.
ξεκινάω στα 4 να βγάλω την ένταση και μετά την αφήνω να ανέβει πάνω μου όπου εκεί που ήμουν χαλαρός βαρεθηκα ήθελα άπλα να τελιωνω την γυρίζω ανάποδα πάνω μου
δεν μπορώ να εξηγήσω ακριβώς την στάση ... Αλλά εκείνη μου ειπε πως δεν της το έχουν κάνει πάλι αυτό!!Τελιωνω με αποχαιρετάει με ένα φιλί στο μάγουλο μιας και φιλι στο στόμα δεν δίνει
και αποχώρησε.!
Καλή κοπέλα δεν λέω αλλά για μια φορά,έστω για τα δικά μου Θέλω δεν είναι τόσο ενεργή όσο πρέπει!
θα σας την πρότεινα? Ναι όπως είπα για μια δοκιμή ... Εγώ θα την προτιμούσα πάλι? Όχι δυστυχώς...και λέω δυστυχώς γιατί ενώ κατέχει και των ρυθμό στο γαμήσει αλλά και την πίπα της λείπει η ενέργειά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπεατρίς
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2016
Μουνάρα αλλά κανείς δεν περνάει καλά με δαύτη! Στα τέσσερα τουλάχιστον καλά;
14 Φεβρουαρίου, 2016
καλυτερα που δεν πηγες με τη Χρυσα γιατι ειναι χαλια και δεν το εχει. Η φατσα της ειναι χαλια και το σερβις που παρεχει. Η Μπεατρις ειναι παρα πολυ καλυτερη σε συγκριση με τη Χρυσα. Η Χρυσα ειναι gtp
P
partouzalatris
14 Φεβρουαρίου, 2016
καλυτερα που δεν πηγες με τη Χρυσα γιατι ειναι χαλια και δεν το εχει. Η φατσα της ειναι χαλια και το σερβις που παρεχει. Η Μπεατρις ειναι παρα πολυ καλυτερη σε συγκριση με τη Χρυσα. Η Χρυσα ειναι gtp
P
partouzalatris
14 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι εννοεις με το δεν περναει καλα με δαυτη φιλε;
P
partouzalatris
14 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όλοι γράφουν κακές κριτικές, και ότι στα τέσσερα στήνεται με καμπούρα!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5