Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο εν λόγο studio στης 20:40 για ξεφόρτωμα μετά από έλεγχο της κορασίδας στο ιντερνετ.
Η κοπέλα από εμφάνιση ΣΚΙΖΕΙ , βυζάρες ( πλαστικές ) τεράστιες και υπέροχες , σώμα αδύνατο αλλά με λίγο χαλαρό κολαράκι.
Σαλονάρισμα ψυχρό πολύ τύπου ξεπέτας. Η τσατσά πολύ καλή , ήθελε να μας προσφέρει και νερό πράγμα που δε δεχτήκαμε μιας και ανέβηκα σφαίρα στο δωμάτιο για το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ.

Ήρθε η κοπέλα και ξεκινήσαμε πίπα αμέσως , αρκετά καλή αλλά εδώ αρχίσαν τα περίεργα που δυστηχώς έπρεπε να τα καταλάβω από το σαλόνι. Όταν άρχισα να της πιάνω το στήθος άρχισε τα "αχ μωρό μου όχι τόσο δυνατά πονάω" , "σήμερα μην είσαι ρομαντικός γιατί εγώ είμαι πουτάνα και δε θέλω χάδια" , "εδώ ήρθες για να περάσεις καλά με τσιμπουκάκι και γαμήσι χωρίς χάδια" , "αν θες να είσαι άγριος να τα κάνεις με τη κοπέλα σου ή την γκομενίτσα σου γιατί εγώ έχω και άλλους 20 που θα έρθουν να με γαμήσουν" , "μη μου ρουφάς τα βυζιά γιατί θα μου τα μελανιάσεις" και άλλα τέτοια καραγκιοζιλίκια που χάρη στη θέα των βυζιών της δε μου έπεσε.

Περιττό να πω ότι με το που έχυσα πήρε δρόμο ΑΜΕΣΩΣ για να πλυθεί και να βγει από το δωμάτιο.

Υπηρεσίες Μεταξουργίου που δε ξέρω καν αν αξίζαν τα 10-15 ευρώ. Η κοπέλα είναι ΠΑΡΑ πολύ όμορφη και σε φτιάχνει να τη γαμήσεις μόνο και μόνο που την βλέπεις , αλλά δυστηχώς η συμπεριφορά της και η ψυχράδα της δε ξέρω αν αξίζει το παράβολο των 50 ευρώ.
Θα ξαναπήγαινα μόνο και μόνο για την εμφάνισή της και αν ήθελα ΜΟΝΟ να χύσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), LEON79, AssMaster

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2016
Μαύρο στις ξεπέτες
10 Φεβρουαρίου, 2016
Nομίζω πλέον ότι είναι στάνταρ ότι οι πολλοί όμορφες είναι ξεπέτα ειδικά στα προγράμματα των 50 ευρώ.
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα στούντιο πρέπει να καταλάβουν ότι από το 50ρικο κρατιούνται , λίγοι παίρνουν μεγαλύτερο πρόγραμμα.
11 Φεβρουαρίου, 2016
Αμα μπεις στο κατεχακης 8 και δεις την κριτικη μου για την νανσυ θα δεις οτι την πηρα 2 φορες.
την πρωτη ηταν 50 και ειχα μια σχεδον ιδια αντιμετωπιση βεβαια εγω το γραφω σαν οτι δεν ηταν η μερα της
που πεζετε γιατι και εγω δεν ξυπναω καθε μερα το ιδιο ... την 2η φορα εδωσα 100 για φουλ και ηταν το ακρως
αντιθετο πολυ φιλικη κλπ κλπ δεν σου προτεινω φυσικα να πας να δωσεις 100 γιατι η εποχες ειναι περιεργες
απλα πρεπει να βαλουν μυαλο!!! σωστη κριτικη !!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4