Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την είχα δει την κοπέλα πιο παλιά και ήθελα να μπω να δοκιμάσω. Είχα διαβάσει τα αρνητικά σχόλια άλλων φίλων από εδώ μέσα αλλά έλα που ειμαι περίεργος.Ομοργο μωρό. Καστανόξανθο μαλλί. Χαμογελαστούλα εξω στο σαλόνι.Ψηλή όμορφο κορμί μέτριο στήθος.Ωραιο μουνί σκέφτομαι. Κάνω το ΛΆΘΟΣ και πληρώνω και μπαίνω. Μπαίνει η μανταμ.με τα γόνατα και οι δύο στο κρεβάτι πάω να φιλήσω απλά τον ομο της την φιλάω και μούγκα στην στρουγκα με σπρώχνει απαλά εννοώντας να ξαπλώσω. Ξαπλώνω και πάει αμέσως να βάλει τον σκούφο. Χάλια πίπα πριν καν σηκωθεί. Πως να σηκωθεί με αυτη την εικόνα και την συμπεριφορά. Μετά από λίγο τα καταφέρνω. Της λέω να ανέβει αυτή από πανω αλλά και πάλι απλά καθης και έριξε όλο το βάρος της μπροστά μου ξαπλωμένη μπρούμυτα. .την σηκωνω και την ξαπλώνω ανάσκελα και εγώ από πάνω. Αυτό ήταν. Αν είχα καθρεφτάκι θα το έβαζα στα ρουθούνια της να δω αν θολώνουν για να καταλάβω αν αναπνέει. Αν ζει.ανοιγοκλεισαν τα βλέφαρα όμως και σιγουρευτηκα.σιχαθηκα τον εαυτό μου.πηδουσα ένα καημένο κοριτσάκι που ήξερα ότι ήθελε να τελειώσω για να σηκωθεί να φύγει. Πτώμα. Όχι εγώ. Αυτή. Εν κατακλείδι παιδιά. Αφήστε τις δοκιμές και πηγαίνετε κάπου αλλού για τεστ.δεν αξίζει η κοπέλα.Αλλωστε το είπαν και άλλοι πριν από εμένα. Εγώ δεν τους άκουσα. Ας ελπίσουμε ότι εγώ θα είμαι ο τελευταίος που την πάτησε μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
453
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kleovoulos, GIORGAROS1975, azazel και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2016
Απορώ πώς δουλεύει ακόμα, δεν εννοώ γιατί δεν της αρέσει το επάγγελμά της - αυτό είναι ολοφάνερο - αλλά πώς ξεγελιούνται ακόμα παίκτες...
02 Φεβρουαρίου, 2016
Πες τα συναγωνιστή και με εμένα τα ίδια. Στο μόνο που διαφωνώ είναι για το στήθος της, που δεν το λες μέτριο. Είναι μεγάλο και ζουμερό! Αλλά, τι να το κάνεις; Το μόνο που θα θυμάμαι από την επίσκεψη στο συγκεκριμένο οίκημα, είναι το ίδιο το οίκημα! Και μ' αρέσει που μου είπε ότι την άλλη φορά που θα πάω να πάρω τζακούζι Μαλακία. Έγινε...
02 Φεβρουαρίου, 2016
Άκυρο! Την άλλη την Μπάρμπαρα εννοούσα από τον Άγιο Δομίνικο, στην Αχελώου!Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3