Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκιναω λοιπον τσαρκα με target Βανεσσα ή Βικτωρια.
Παω πρωτα στο la femme να δω το μοντελο που λενε την βανεσσα.
Ανοιγει η τσατσα κ τι να δω καμια 8 τυποι αραχτοι στους καναπεδες 2 παππουδια 5 νεαροι ενας cult τυπος κ 2 καθως πρεπει 40ρηδες.Μ λεει η τσατσα οτι ολα τα δωματια ειναι γεματα κ φρικαρω.
Αλλα λεω θα περιμενω εστω να την δω.
Καθομαι λοιπον κ παρατηρω τις φατσες των συνμπουρδελιαρηδων κατι π μ αρεσει να κανω κ προσπαθω να ψυχολογησω τον καθενα.
Στριβω τσιγαρο βλεπω tv σε καποια φαση βγενει η Βανεσσα κ προλαβαινω να δω μονο την πλατη της κ τσουπ οπως βγηκε κατευθειαν μπενει στο επομενο δωματιο με φουρια..
Κακο σημαδι, τσπα αναβω το τσιγαρο κ στα καπακια ο cult τυπος ανοιγει την τσαντα κ βγαζει ενα αρωμα κ λεει στον διπλανο κυριλε 40ρη "φιλαρακι αυτο το αρωμα κανει 140 ευρο στην αγορα εγω στο δινω με 20" ο κυριλε του απανταει "δεν μου περισσευουν αδερφε" ο cult δεν επιμενει.
Το κουδουνι χτυπαει ανα 2 λεπτα, τυποι μπενουν κ βγενουν. Ο cult γυρναει κ μ λεει "εμεις δουλευουμε 8 ωρες για 20 ευρο κ αυτες βγαζουν 40 σε 10 λεπτα" κ του λεω " ετσι ειναι αυτα (με χαμογελο)" κ λεει "αν ειχα μουνι θα κυριευα τον κοσμο" wtf.
H ωρα περναει κ βανεσσα δεν ειδαμε βαρεθηκα κ λεω γμτο σηκωνομαι να φυγω κ μου λεει ο cult "κατσε ρε π πας η γκομενα ειναι μοντελο" του λεω γαμησε το δεν περιμενω απανταει " κατσε ρε θα χασεις" κ ανασηκωνετε στην καρεκλα. Κλεινω την πορτα κ κατευθυνομαι προς Βικτωρια. Μπενω στο ντελο κ βλεπω 3 τυπους λεω καλα παμε..
Ολα τα δωματια γεματα μ λεει η τσατσα , τσπα περιμενω.
Ενας τυπας παει να φυγει κ του λεει η τσατσα μην φευγεις ειναι αστερι κλασικα πραγματα να ο κυριος ειναι συχνος πελατης κ δειχνει εμενα ΛΟΛ δν λεω τπτ(δεν ειχα ξαναπαρει βικτωρια μεχρι τοτε) κ τον πειθει κ τον βαζει κ στο δωματιο, ηταν νεαρος.Τυποι μπενοβγαινουν κ εγω περιμενω καθως ή θα περνα βικτωρια ή θα φευγα χωρις να γαμησω απο τον μυλο.Η Βικτωρια ικανοποιει κ μπενοβγενει βλεποντας μ να περιμενω υπομονετικα κ μ χαμογελαει κ μ κλεινει ματι πριν μπει στο δωματιο του επομενου εραστη. Βαζω τσοντες στο κινιτο κ αναμενω. Μπενω τελικα κ περνω το πρωκτικο 100 ευρο.
Μπενει η βικτωρια κ κοντοστεκετε μολις με βλεπει γυμνο.
Μ λεει τι tattoo ειναι αυτο?
Τι λεω γτ τι εχει? ( εχω ενα tattoo στο σημειο της καρδιας το οποιο εχει κατι συμβολα η οποια τα αναγνωρισε)
Κ μ δειχνει κερατα με τα δακτυλα της.
Της λεω δεν ειναι τετοιο.
Μ λεει σε φοβαμαι ηταν ενας π ειχε τετοια tattoo κ ηταν πολυ κακος. Ειχε σκοτωσει κατι γυναικες σαν κ μας.
Λεω μην φοβασαι.. Με βρισκεις για τετοιο τυπο κ της χαμογελαω.
Χαμογελαει κ αυτη κ πηδαει στο κρεβατι.
Χαλαρωνει κ ξεκιναμε. Μ λεει βγαλε το μποξερακι εδω ηρθες να με ξεσκισεις πως θα με γαμησεις με το μποξερ?
Μπορω κ ετσι της λεω κ γελαω.
Το βγαζω κ μου αρπαζει τον πουτσο κ μ γλυφει την ρωγα.
Τριβετε πανω μ κ αφηνει τα παντα ελευθερα βαζω δακτυλα παντου κ βγαζει κραυγουλες. Σταματαω κ της λεω κανε οτι θες μωρο μ υπονοωντας πιπα.
Το πιανει κ αρχιζει να γλυφει αρχιδια με μανια τα κανε μουσκεμα ρουφουσε μπαλες πιπιλουσε οσχεο μου κανε το εργαλειο τοσο σκληρο π εκοβε διαμαντι.
Την γυρναω απο πανω σε 69 κ μ περναει καποτα με το στομα κ ξεκιναει ενα τσιμπουκι τερμα βαθυ με γρηγορα τεμπο κ ασκουσε πιεση προς την αντιθετη μερια της πουτσας, επειδη δν γλυφω σe Μπουρδελα της βαζω δακτυλα κωλο μουνι βαραω μπατσες. Το κωλαρακι της μυριζε πολυ καλα κ το μουνι της μουσκεμα χωρις καν να βαλει gel.
Την σταματαω κ την στηνω στα 4 περνω πρωτα μουνι μια χαρα αισθηση πολυ καυτο .
Κ μ λεει μωρο τι πουτσα ειναι αυτη πετρα. Κ τις λεω σαν τον κυπριο του sirina ετσιν πρεπειν.
Την γαμαω με μανια αλλα το κοβω γτ θα χυσω πριν παρω καν κωλο.
Την γυρναω στα ορθια κ της γλυφω τις ρωγες συναμα δακτυλιαζοντας μουνι το οποιο ηταν σπασμενη βανα. Μ λεει θες κ κωλαρακι ατιμουλικο με τετοια πουτσα εε?
Ελα της λεω ανεβα απο πανω reverse cowgirl να δω κ το κωλαρακι σου.
Ανεβενει κ τον βαζει σιγα σιγα μωρο μ τι πουτσα ειναι αυτη μ λεει λες κ θες να με παντρευτεις με γαμας.
Κραυγες κ τον περνει ολο μεσα κ ξεκιναει ενα μανιασμενο χοροπηδηχτο. κοντευω να χυσω κ την ξανακοβω.
Την στηνω στο πλαι κ μουσκεμα στον ιδρωτα κ οι δυο την γαμαω χουφτονοντας βυζακι κ κοιτιομαστε καταματα.
Βογκαει κ μ λεει σκισε το κωλαρακι μ αχ πως με γαμας κ τετοια εγω σε αρεσει καυλιαρα μ κ τετοια βρωμολογα. Σε καποια φαση εχω τον πουτσο βαθια στον κωλο της κ απορω πως τον περνει ολο χουφτωνω βυζι κ μ πιανει τα αρχιδια τα μαλαζει κ μ λεει χυσε στην κωλαρα μ . Ε δεν αντεξα ο ανθρωπος κ κατεθεσα.
Πεφτω στο κρεβατι σκουπιζω τον ιδρωτα με χαρτι. Ξαπλωνει και με αγκαλιαζει μου καθαριζει τον πουτσο απ τα χυσια κ μιλαμε για διαφορες μλκιες ξαφνου με φιλαει στο στομα με χειλη εγω κραταω το στομα μ σφραγισμενο κ μ λεει σου κλεψα ενα φιλακι. Γελαμε μ λεει τωρα εσυ ποτε θα ξαναρθεις ποτε. Της λεω γτ το λες αυτο αν σε ξανατυχω θα τα πουμε. Σηκωνετε καθετε στο κρεβατι κ μ λεει να ερχεσε πρωι το πρωι τις θελω μεγαλες τις πουτσες τωρα το απογευμα τις θελω τοσες κ μ μου πιανει την πουτσα πεσμενη κ μ λεει τετοια ωρα τοσο μεγαλες τις θελω το πρωι τις θελω μεγαλυτερες κ απ την δικια σ. Γελαμε κ σκυβει κ με ξαναφιλαει κ μ λεει σου ξανακλεψα ενα κ φευγει. Εχει δικιο σε αυτο με το πρωι εχει λιγοτερο κοσμο παντα κ κανεις καλυτερες καταθεσεις ουτως ή αλλως ειμαστε κατασκευασμενοι να κανουμε sex τα πρωινα.
Recap πολυ καλη κοπελα ομορφη που προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη για αυτο κ εχει τοση πελατεια. Θα την ξαναπαρω σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
charlie winters
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimiadis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού