Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156562
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημείο πρώτο: Έβαλα απογευματινή βάρδια γιατί ήταν 4-4.30 το απόγευμα. Δεν ξέρω αν ήταν πρωινή βάρδια ή απογευματινή, αλλά λόγω ώρας βάζω απογευματινή.

Μπαίνω στο 3ο σπιτάκι από τα Τρίδυμα και η τσατσά κάθεται και βλέπει τηλεόραση, αφού με καλησπερίζει φιλικά, μου ανακοινώνει Ελληνίδα για κοπέλα και όλο το πρόγραμμα. 30€ το απλό, 40€ ακάποτο ή γλύψιμο, 50€ 69, 60€ αυταρχικό... αν θυμάμαι καλά 100€ τζακούζι και όλο το πακέτο. Βγαίνει η κοπέλα από το δωμάτιο και λίγο μένω. Ψηλή, νταρντανίτσα (με πιασίματα στα κατάλληλα σημεία για μένα), καστανόξανθη και ολίγον σχιστομάτα. Το σκέφτομαι και πάω να φύγω, λέω θα συνεχίσω και αν είναι επιστρέφω. Οπότε η τσατσά μου κάνει μόνη της μια προσφορά με 30€ ακάποτο. Λέω ας είναι. Αφού μοιάζει και ο τύπος μου.

Μπαίνω στο δωμάτιο, μου φέρνει πετσέτα για ντουζάκι και της δίνω τα λεφτά. Γρήγορο ντουζάκι και ούτε μισό λεπτό μετά που είχα βγει από το ντουζ μπαίνει η Νίκη στο δωμάτιο. Τότε παρατήρησα και τα παπούτσια της με τους 10 πόντους τακούνι, αλλά και όταν τα έβγαλε πάλι ψηλή κοπέλα είναι! Μιλήσαμε για να σπάσει ο πάγος, ομιλητική κοπέλα όσο πρέπει, πολύ καλό social time και στα Ελληνικά - που με άλλες κοπέλες έχεις ένα θέμα - και όταν την ρώτησα από που είναι μου λέει Λάρισα. Εξ' ου και ο τίτλος. Ξαπλώνουμε και αρχίζει να με φιλάει στο στόμα, με περισσότερο να επικεντρώνεται στο στήθος μου και εγώ να χουφτώνω το δικό της πλούσιο στήθος - 2,5άρι στο νερό είναι λίγο πεσμένο λόγω βάρους στήθους αλλά εμένα μ' αρέσει το μεγάλο στήθος!. Κατεβαίνει και αρχίζει να περιποιείται την γύρω περιοχή πριν περάσει στο κυρίως πιάτο. Πολύ καλό αυτό στα + της. Βιασύνη καθόλου. Τελικά τον έβαλε και στο στόμα της, λίγο μονότονη πίπα αλλά αρκετά υγρή και με dt από μόνη της χωρίς να προλάβω να το της ζητήσω ή να την πιέσω. Στα αρνητικά ότι η στάση που είχε πάρει δεν βόλευε να χουφτώνω κώλο ή να δοκιμάσω δακτυλοσκόπηση...

Αφού είδα ότι με τόση πίπα δεν θα άντεχα και πολύ - είπαμε λίγο μονότονη αλλά σφιχτή (όχι να πονάς αλλά μ' άρεσε) - είπα να περάσουμε στο κυρίως μενού. Μου περνάει με το χέρι το προφυλακτικό, λίγο πίπα ακόμα και της λέω ξάπλωσε. Ξαπλώνει και αρχίζω να της φιλάω λαιμό, στήθος, ρίξαμε και κανά δύο φιλάκια Γυμνασίου - χωρίς γλώσσα - και εισέρχομαι. Ζεστή και υγρή. Χωρίς λιπαντικό, τουλάχιστον χωρίς να το έχω δει εγώ. Σωληνάριο δεν κρατούσε... Σηκώνει τα πόδια - άλλο αρνητικό ότι ήταν πολύ λίγο αξύριστη στα πόδια, το ένιωθες αλλά δεν έβλεπες τίποτα - και αρχίζω ένα γρήγορο τέμπο με βαθιές διεισδύσεις γιατί εκείνη την ώρα δεν μπορούσα να συγκρατηθώ. Μετά από λίγο και χωρίς να δυσανασχετεί για την ώρα ή για τον τρόπο μου ήρθε το τέλος μέσα της...

Λίγο social time μετά με την κοπέλα να είναι χαμογελαστή - κάτι που μου αρέσει - ντυθήκαμε μιλώντας και δεν έφυγε σαν τον Σπίντυ Γκονζάλες από το δωμάτιο.

Ευχάριστη επίσκεψη σε κοπέλα που θα ξαναδοκιμαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
dokimazo
Μέγας
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
651
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMEOVER, STAVROS6969, extramask και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2016
Την έχω δει αρκετές φορές και μου έχει αρέσει κι εμένα, αλλά με έκοβε λίγο αυτό το Ελληνίδα, μετά από αυτά όμως θα δοκιμασθεί Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1