Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ισως η 5η-6η φορα μου προσωπικα με την εμιλυ αλλα πρωτη με τον συναδελφο και μιας δεν υπηρχε κατι το καλυτερο το μονο στανταρακι και αξιολογο ηταν η εμιλυ που επιλεξαμε να την παρουμε παρτουζα και χαρηκε εξαρχης δεοντος μπορω να πω...
Αρχικα να αναφερω λιγο οτι ειναι ενα πολυ ωραιο μουνακι-πιπινακι με πολυ προσεγμενο σωμα,ομορφη και απαλη επιδερμιδα φουλ για χαϊδεμα,και κωλαρα γυμνασμενη σφυχτη αλλα παραλληλα τρανταχτη στα χτυπηματα και τα λοιπα χουφταλοπιασιματα.Το μονο της μειον ειναι το βυζι το οποιο ειναι μικρο και πλαδαρο αλλα με ρογα καγκελο που βγαινει offside,οπου αν και βυζολαγνος το προσπερνω μπροστα στο υπολοιπο πακετο που διαθετει.
Φουλ διαθεση απτην κοπελα παιζει να ηταν αντικτυπο και της αναδουλειας της ημερας ή και γενικοτερα,με πολλες πρωτοβουλιες απο μερος της, το κατειχε το αθλημα της παρτουζας χωρις μπερδεματα και αλλα παρατραγουδα που εχουμε συναντησει κατα καιρους..
Στα του αγωνα μπαινει μεσα μας βαζει κατω και τους δυο στην αρχη με μαλακια,γλωσσοφιλα και διαφορα γλυψιματα μας τον κανει κεραια και ηδη ειχαμε πιασει το νοημα οτι πολυ καλα πραξαμε και την επιλεξαμε για ακομη μια φορα.Πιπα στον εναν,βαθια καλη με περιποιηση των παπαρων και με ελαχιστο χερι και μαλακια στον αλλον,εναλλαξ για αρκετη ωρα επειτα ξεκινημα απτον συναδελφο με ιεραποστολικο εαν θυμαμαι καλα,και ολος μεσα εγω εβρισκα λαρυγγι,επηρεασμενος απτην εικονα και τον ρυθμο του συναδελφου κοντεψαμε να καταθεσουμε αλλα το σωσαμε και αλλαξαμε με τον συμπαικτη.Καθως την γαμαγα εγω, και ο φιλος,της τον εχωνε στο στομα αρχιζει την ενοργανη εβαζε τα ποδια της μια πανω στους ωμους μου μια στον αερα ανοιχτα σαν σπαγκατο και της χαϊδευα την κλειτοριδα με τα πρωτα αχ βαχ να ακουγονται και τα τρεμουλα να εμαφανιζονται.Εναλλαγη ξανα με τον παικτη μου,αψογο rotation,την παιρνει στα τεσσερα με αρκετες κωλοχαστουκες οπου και ανεβασαν την θερμοκρασια και καταθεση απτον συναδελφο.Επειτα σειρα μου στα τεσσερα με θεα την κωλαρα της,με απιστευτη αντοχη στο σφυροκοπημα και τα κωλοχαστουκα να πεφτουν βροχη φτασαμε και στην δικια μου καταθεση...
Σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο στανταρακι οπου δεν με/μας εχει απογοητευσει ποτε μεχρι στιγμης με ορεξη για αυτο που κανει βγαζοντας σε εμας τουλαχιστον πολλα γουστα και σιγουρα φυγαμε ευχαριστημενοι και με ενα χαμογελο που κρατησε για αρκετες ωρες.ΈρωταςΈρωτας
Θα δοκιμαστει και δια της απο πισω οδου με τον συμπαικτη μου,με την πρωτη ευκαιρια και θα επανελθουμε για περαιτερω αξιολογιση !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
eprepe1312
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atsalenios95, sotis99, xprncseeker

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού