Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161841
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καρολινα--->ξανθια,βυζι νουμερο 1 Κεφάλι σε τοίχο! κωλαρα αψεγαδιαστη,γαλανα ματακια.Απ'οτι μου ειπε ειναι 19-20 χρονων Έρωτας
Παζαρια με την τσατσα κανα 10λεπτο για το ελευθερο στοματικο που ειναι στα 60ε (εσεις με τις βιλες γαμιεστε ασυστολα) Γαμήσου
Παρακαλω τον αντμιν να αλλαξει την τιμη εκκινησης καθως ειναι στα 40ε πλεον Κεφάλι σε τοίχο!

Λοιπον το μικρο μπηκε μεσα στο δωματικο με ενα χαμογελο,ειπαμε δυο λογια για να σπασει ο παγος και ξεκινησε μια υπεροχη βαθια πιπα,σε καποια φαση καταλαβε οτι θελω να εχω επαφη μαζι της και απο μονη της μου γυρισε την κωλαρα της οπου εβαζα δαχτυλα μεσα και στις 2 τρυπες,πηγα να την κανω και ενα ρομαντικο γλειφομουνι αλλα αποτομα πεταχτηκε και μου ειπε (προγκραμ) για ακομα μια φορα θα πω (εσεις με τις βιλες γαμιεστε ασυστολα) το καλυτερο βεβαια ηταν το αρχιδογλειψιμο που εκανε Προσκύνημα

Στη μονη σταση που μου ειπε οτι ποναει και δεν καθοταν σε καλη θεση ηταν στα 4 οπου και την διεκοψε στο 2λεπτο Λύπη κριμα γιατι εχει πολυ ωραια κωλαρα Γλώσσα
Απο πανω,απο κατω ηταν μια χαρα με αρκετα γλωσσοφιλα και χαδια Έρωτας
Της ζητησα να χυσω στο στομα της οπου με μεγαλη μου χαρα ακουσα το (γιες) Έρωτας
Εβγαλα την καποτα,μου ξαναπηρε πιπα και ενα μεγαλο φορτιο απο σπερμα εφυγε μεσα στο στοματακι της,χωρις να πεσει ουτε μια σταγονα εξω Ντροπή

Χαλαρα πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε..

Με λιγα λογια το μικρο ειναι πολυ καλο αν και μου ειπε οτι ειναι Θεσσαλονικη 4 μηνες (ρε Μπουξο γιατι δε μιλας να ουμε?)αλλα τα αφεντικα απο τις βιλες κρατανε τις τιμες πολυ ψηλα,για μενα ειναι μεγαλο λαθος μαρκετινγκ αυτο που κανουν,γι'αυτο και με βλεπουν 4-5 φορες μονο το χρονο Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2016
Χαλάλι το ποσό, αφού πέτυχες τέτοιο κελεπούρι ( χύσιμο στο στόμα ).....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1