Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157569
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού ήπια τα ουισκάκια μου σε γνωστο πολιτιστικο κεντρο της περιοχης ειπα να ριξω και το πρωτο γαμησι του χρονου για να μας μπει καλα η χρονια...βεβαια ηταν καπως περασμενη η ωρα οποτε πηγα καρφωτος για Νικολ για να εχουμε και τη σχετικη μας ανεση...εμφανισιακα ειναι οπως την ξερουμε ξανθια ψηλη γυμνασμενη με βυζαρες,παντα χαμογελαστη και προθυμη να ικανοποιησει.Βεβαια τα χρονια δεν κρυβονται αλλα καλα κραταει ακομα

Το συγκεκριμενο στουντιο παντα μου αρεσε και ενιωθα τρομερα ανετα εκει μεσα οποτε ξαπλωσα σα να ημουν στο κρεβατι μου ωραια και χαλαρα και αμεσως ηρθε και η Νικολ...Μετα τα τυπικα πεσαμε αγκαλια στο κρεβατι οπου πλακωθηκαμε στις αγκαλιες και τα γλωσσοφιλα,ρουφηξα και τις βυζαρες της,δαχτυλιαζα και το στενο μουνακι της
Την εβαλα να μου κανει πιπα και την επιασα απο τη μακρυα κοτσιδα της και κουνουσα το κεφαλι της δεξια αριστερα...εβγαζα τον πουτσο μου απο το στομα της και της εχωνα δαχτυλα,την εριχνα σφαλιαρες...παντα την κανω τετοιες μαλακιουλες αλλα ξερω οτι με ανεχεται και το παιρνει για πλακα

Αν και η πιπα της δεν ηταν ποτε απο τις αγαπημενες μου μετα απο ωρα μου τον εκανε καγκελο και με καβαλησε απο πανω πατωντας με τα ποδια της στο κρεβατι,εκανε βαθυ καθισμα και κουνιοταν αργα πανω κατω.Ε σε καποια φαση κουραστηκε οποτε την γυρισα στα 4 και την ξεσκισα δυνατα και βογκουσε και ελεγε fuck Μεγάλο χαμόγελο....την καρφωνα δυνατα και την κρατουσα απο τις βυζαρες της και κοιταζομασταν στον καθρεφτη.
Μετα την εστησα απο κατω οπου τη γαμησα πιο τρυφερα κι αυτη με χαϊδευε με στοργη αλλα εβλεπα οτι δυσκολα θα τελειωνα και λογω αλκοολ οποτε οπως ηταν ξαπλωμενη καθομαι πανω της βαζω τον πουτσο στα βυζια τον παιζω εκει αναμεσα και αδειαζω στις ρωγες της και τα πασαλειβω κιολας.
Πολυ μπλα μπλα μετα μεχρι να φυγει

Συμπερασμα...εχουμε ιδιαιτερη σχεση με τη Νικολ και μπορει να μη θεωρηθω απολυτα αντικειμενικος αλλα οπωσδηποτε μετα απο τοσα χρονια αυτη η γυναικα παραμενει μια δυναμη στην νυχτερινη βαρδια,ενα ακουραστο στανταρακι που ειναι παντα προθυμη να ικανοποιησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sxoinobaths

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού