Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την εψαχνα εδω και καιρο να τη δω Κατσικογάμης μπας και επαιζε μονο με γνωστους της σε χοτελι...
ενημερωθηκα απο το εταιρο σαιτ οτι δουλευει και βουρ για μαντονα....
παρα οτι εχω να τη δω 2 χρονια περιπου εχει παραμεινει η ιδια Μαλακία με λιγο παραπανω κιλακια που της πανε...προς θεου το κοριτσι ειναι αψογο παρα την ηλικια της (γυρω στα 45 την κανω)
μπαινει στο δωματιο και εντυπωσιαστηκα οτι με θυμηθηκε...τι να πω...το τσιμπουκι της τερμα βαθυ, πιανει λαρυγγι που λεμε...δεν τον αφηνε
πρωτη σταση πισωκολλητο οπου η θεα της κωλαρρα της ειναι απιστευτη ...ειναι ο ορισμος του μιλφ...πρεπει να παιξει σε τσοντα...θα κονομησει γερα...δευτερη σταση ιεραποστολικα οπου δεν αντεξα πολυ και καταθεσα... σιγουρα θα ξαναπαω μεχρι να σταματησει ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
bourdelos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
175
Πόντοι:
3.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, Eisenfaust, xprncseeker και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2016
φιλε οι μαντοναρα σου ειπε θα δουλευει εκει???
04 Ιανουαρίου, 2016
Τώρα θα σε πουν "αγαπούλη"
04 Ιανουαρίου, 2016
γνωριζεις ποτε κ μεχρι ποτε θα δουλευει;
27 Απριλίου, 2016
Κι εγώ την έψαχνα χρόνια τώρα. Συναγωνιστής είχε την καλοσύνη να με πληροφορήσει για την επιστροφή της κι έτσι σήμερα την επισκέφθηκα, αφού βεβαιώθηκα τηλεφωνικώς ότι θα ήταν εκεί. Με εντυπωσίασε η μνήμη της. Μόλις μπήκε μέσα μου λέει "Τι έγινες εσύ;". Σκέφτηκα: "Καλά, έτσι λέει σε όλους", τη ρώτησα αν πράγματι με θυμάται και μου λέει "Και βέβαια, είσαι εσύ που τηλεφώνησες στη γυναίκα σου από το κινητό για να ακούει το γαμήσι μας από το τηλέφωνο και να καυλώνει". 'Εμεινα! 'Ετσι είχε γίνει όταν δούλευε στη Βρηλισσού (ποτέ δεν θα μάθω την ορθογραφία αυτού του δρόμου...). Αξεπέραστη! Και ανοιχτόκαρδη, γελαστή και παιχνιδιάρα. Δεν βρήκα ότι έχει παχύνει. Κι αν είναι για 1-2 κιλάκια ποιός τα προσέχει; Κωλαράκι και βυζάρες σούπερ! Μουνάκι υπέροχο να μη θέλεις να σταματήσεις να το γλύφεις. Δεν μπαίνω σε άλλες λεπτομέρειες γιατί οι συναγωνιστές την ξέρουν! Δουλεύει και στο ίδρυμα της Κωνσταντινουπόλεως 132, το οποίο μου περιέγραψε ως πολύ χλιδάτο. Την επόμενη φορά μάλλον εκεί θα πάω γιατί το ιδρυμα της Πάτση 40 πάσχει. Εκείνα τα χαμηλά κόκκινα φώτα τι διάολο τα θέλουν, να μη βλέπεις τον πούτσο σου!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4