Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βασικα ανεβηκα στην Αθηνα για να βρω τιποτα καλο στο τριγωνο, αλλα εκεινη την ωρα 12 το πρωι, δεν υπηρχε τιποτα.
Ετσι ειχα να διαλεξω μεταξυ Στουρναρη 29, που δεν ηξερα αν ηταν ανοικτο και Σολωμου 32.
Το μαγαζι το ειχα επισκευτει προ αρχαιοτατων χρονων, οταν ηταν μπουρδελο, τωρα εχει βαλει και ντουζιερα και πιθανον
για αυτο να εντασσεται στα Στουντιο.
Με υποδεχθηκε η Μπιανκα, ντυμενη κανονικα και με μπουφαν, μαλιστα νομιζα οτι ηταν η τσατσα του μαγαζιου, και της ζητησα
να δω τη κοπελα, εγω ειμαι η κοπελα μου λεει, και το προγραμμα 40 ευρω.
Δεχθηκα να περασω, πιο πολυ επειδη νομιζα οτι ηταν η τσατσα και μου ειχε πει ψεματα για να μην με χασει απο πελατη.
Βεβαια οπως ειπα ηταν ντυμενη με μπουφαν και τζιν παντελονι, και μου εδινε την εντυπωση μιας ωραιας 50αρας της διπλανης πορτας.
Ηρθε στο δωματιο και γδυθηκε, νομιζω το μονο μειον για την ηλικια της η κοιλιτσα που εχει, ολα τα αλλα ειναι καλα με 3αρι φυσικο
βυζι.Αρχισε τα προκαταρκτικα αρχικα με φυλαγε στο στηθος, μετα αρχισε να κατεβαινει αλλα την εκοψα και την εφερα πιο πανω για
ετσι ωστε να απολαυσω τις φυσικες βυζαρες της-παρολο που δεν ειμαι βυζολαγνος τα φυσικα προιοντα μου αρεσουν. Ταυτοχρονα εχωσα και το χερι μου αναμεσα στα ποδια της και αρχισα να της χαιδευω απαλα τη κλειτοριδα, πραγμα που εδειχνε να το απολαμβανει.
Προσπαθησα να φερω το κεφαλι της πιο κατω ωστε να της δωσω και κανενα φιλακι, στην αρχη δεν καθοταν αλλα σιγα-σιγα κατι που τη
χαιδευα στη κλειτοριδα, και που αρχισε να τριβεται με περισσοτερη δυναμη στο χερι μου, κατι που τη χαιδευα στο σβερκο και πισω απο τα αυτια, αρχισε να αφηνεται πιο ελευθερη και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.
Αρχικα την εβαλα σε καου γκιρλ, επειτα πισωκολλητο, και στο τελος ιεραποστολικο οπου και καταθεσα με ενα παθιασμενο γλωσσοφιλο
διαρκειας.
Γενικα μια απο τις καλιτερες συνευρεσεις σε τετοιο χωρο, και αν εξαιρεσεις την εμφανιση της κοπελας, αξιζε τα 40 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
35.039
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, rodriguez65, spipis71 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2016
νομιζα οτι ηταν η τσατσα και μου ειχε πει ψεματα για να μην με χασει απο πελατη. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο
05 Ιανουαρίου, 2016
Έλα ρε, και νόμιζα οτι ειχε κλείσει...
Ευκαιρία να την τιμήσω και γω Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2