Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σε μια προσπαθεια να εξελιξω τον υλικο φετιχισμο και γενικοτερα την λατρεια υλικων και ειδωλων κατεληξα να την βρισκω ενω μαλακιζομαι φορωντας προφυλακτικο.

ΦΟΣΦΩΡΙΖΕ ΗΔΟΝΗ
-------------------
Βραδυ λοιπον και ο διετραμμενος πνευματικος με καλει για τσιπουρο, εκει μου φερνει και μια συσκευασια με φωσφοριζε duo καποτιδια τα οποια μετα στο σπιτι τιμησα δεοντως. Eβλεπα τσοντες για κανα διωρο τρομπαροντας και λατρευοντας το υλικο τους. Η λαμψη τους δε μεσα στα σκοταδια δημιουργουσε μια μαγικη ατμοσφαιρα που καλουσε σε σαρκικη συνεχεια

ΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ
--------------
Εφερνα διαφορους στοχους στο μυαλο μου και επειδη τον τελευταιο καιρο συνεχως τσουβαλιαζω σκεφτηκα να παω σε μια ωραια γκομενα για να σπασω αυτο το σερι. Λεω νταξ η Μπαρμπαρα θα εχει βελτιωθει κι αλλο απο τον Απριλιο που την ειχα παρει τελευταια φορα και βγαινω για να παω στο Βεγκας. Στην πορεια πεταξα και την σακουλα με τις φωσφωριζε καποτες που ελαμπαν οπως την στιγμη της αντεπιθεσης στο Κουρσκ.
Οντως δουλευε η Μπαρμπαρααααα και με υποδεχτηκε με το πορνοχαμογελο της φορωντας παντοφλες Money Mouth Money Mouth
Περασα με το απλο πορνοπαραβολο και μετα απο λιγο ηρθε στο δωματιο. Αυτο ηταν δεν ξαναεβγαλε μιλια εκτος απο ενα "ναι" που ειπε λιγο αργοτερα.
Δεν θα μπω σε αναλυτικη περιγραφη, το μονο θετικο ειναι οτι καθησε ωρα και εκανε οτι της ελεγα σε αλλαγες στασεων κλπ χωρις να δυσανασχετει. Ηταν δηλαδη σαν να εχω μια Amber Doll που αντιδρα και προσαρμοζεται σε voice input. Μεγάλο χαμόγελο
Στο τελος, το ξανθο ρομποτακι , μου εδωσε κι ενα φιλακι στο στομα Έρωτας Έρωτας επιβεβαιωνοντας πως τοση ερευνα και αγαμια στον τομεα της τεχνητης νοημοσυνης δεν πηγε χαμενη Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kokobikos30, Karaman 7, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2015
Εσυ μεγαλουργεις, δεν γραφεις κριτικες.!!!! Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1