Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351796
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ως επαναπατριζομενος κουβαλαω συνηθειες GFE, πραγμα σχεδον αδυνατο ακομα και στα STUDIO.

To λοιπον, 12.30 φτανω με μοτο κι ετσι αποφευγω τα προβληματα του παρκινγκ. Μου ανοιγει τσατσα που στη σχόλη της μπορει και να κοτσαρει στραπ-ον και να τσουτσουνιζει κοριτσια, καθομαι μονος στο σαλονι με προβολη αντιαισθητικης τσοντας με μουρες παραμορφωμενες απο ευρυγωνειο φακο να ρουφανε η να σνιφαρουνε με καλαμακι χυσια μεσ'απο κωλοτρυπιδες(σιγουρα με χαλαει αντι να με φτιαχνει),ακουω συγχρονως και ραδιοφωνο με διαφημισεις και μουσικη και σε λιγο φτανει το πουλμαν με τους εκδρομεις...5 ατομα μπηκαν με διαφορα 1-3 λεπτα, συν αλλοι 2-3 που ειδαν το συνοστισμο και την εκαναν. Τοτε εμφανιζεται ξωβυζο το μικρο που λενε ΑΛΙΣΙΑ, ξανθο, νοστιμο με σωμα εφηβικο - αν γουσταρετε βυζαρουδες και 2μετρες,χασατε.

Πληρωνω 70 ευρω για sex-show,περνω στο δωματιο με συμπαθητικο ντεκορ, αρκετους καθρεφτες και νιπτηρα και περιμανω 10 λεπτα ακουγοντας το τουρλου μουσικης και διαφημισεων. Μπαινει η μικρη, ρωτα "Τι κανεις?" "Καλα" απαντω (ουσιαστικα για πολλες κουβεντες δεν ειναι)και αρχιζει να μπαινοβγαζει ενα σβηστο δονητη στο μουνακι της. Χαιδευομαστε, με καπελωνει μου τον ρουφαει, σα μικροκαμωμενη και με ωραιες ρωγες την παιρνω πανω μου αγκαλια καθως ειμαι γονατιστος-καλη φαση και καταληγουμε σε θεση 69 οπου με ζηλο με τελειωνει σε ενα μισαωρο.

Το μωρο της κατηγοριας εφηβων αξιζει τον κοπο, και μου κανει εντυπωση πώς δεν εχει ακομα αλλες κριτικες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2008
Όνομα κοπέλας
Alisa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού