Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150906
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στον χώρο στις 20:00 περίπου.
Πολυσύχναστο μέρος με κόσμο που κυκλοφορεί και αυτοκίνητα που περνούν(Λ.Βουλιαγμένης βλέπεις).
Στάθμευση εύκολη σχετικά σε παρακείμενο δρόμο.

Στα εν οίκο:

Χτύπησα το κουδούνι και μετά από λίγο άνοιξε η Λένα.
Μου εξήγησε τις τιμές και την διαπραγμάτευση και με το εισιτήριο των 50 ευρώ εισήλθα στο δωμάτιο.
Μου έδωσε πετσέτα και αφού κάναμε και οι δύο μπάνιο περάσαμε στο κρεβάτι.

Η Λένα 40+ γυναίκα με τα κιλάκια της,ωραίο στήθος με ωραία ρόγα,κοντό μαλλί και έμπειρο πρόσωπο,milf δηλαδή με τα όλα της.
Έρωτας
Ξεκίνησε με γλείψιμο στις ρόγες και απαλό ισπανικό με τα πολύ όμορφα βυζιά της. Γλωσσόφιλα και έπειτα ένα καταπληκτικό στοματικό σεξ με γλείψιμο στα αρχίδια,εντελώς καυλωτικό.
Κουλ
Μετά από αρκετή περιποίηση περάσαμε σε εξυπηρέτηση από μέρος μου,γλείψιμο στα βυζιά της και στο μουνί της όπου τα βρήκε άκρος ενδιαφέροντά.Στην συνέχεια έκανε επανάληψη του καυλωτικού της στοματικού σεξ μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκινήσαμε ιεαραποστολικό με τα δύο πόδια πάνω στην αρχή και στην συνέχεια το ένα από τα δύο και εναλλάξ.Μετά από αρκετά λεπτά και σε αγκαλιά με γλωσσόφιλα ήρθε το τέλος.
Χαμόγελο

Εν κατακλείδι περάσαμε και οι δύο πολύ όμορφα και αφήσαμε υποσχέσεις για επανάληψη.

Συνίσταται για λάτρες τον milf 40+ που προτιμούν την εμπειρία από τον πιπινισμό.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Λένα
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.807
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2016
Ξέρουμε αν δινει κωλο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1