Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823828
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνια ειναι κατα προσεγγιση, αλλα αφου βρηκα χρονο σκεφτηκα να την καταχωρησω το παρκινγκ συνηθως δυσκολο στην περιοχη αλλα αφου βρηκα λεω δεν περναω απ το εν λογω ιδρυμα για μια καταθεση πραγματι ενεδωσα στον πειρασμο και μπηκα ηταν αν θυμαμαι καλα 3 κοπελλες η Νανα η Λουσια και η Τζοβανα.
Διαλεξα την Τζοβανα Κουκλιτσα με ωραιες αναλογιες πεταχτουλα και πολυ ευχαριστο και social τυπακι και η υπηρεσια αφου με κερασε μαλλον ληγμενο χυμο με εστειλε στο πεντακαθαρο και εκπληκτικο σε διακοσμηση δωματιο Νο 4 ντουζακι πετσετουλα σφραγισμενη αναμονη και νασου και η κοπελια ευχαριστη δυναμικη με πολλες ορεξεις λογω του ειδους του προγραμματος δεν μου αρεσει η εμπεριστατωμενη αναλυση .Παντως η κορασις το κατεχει το αθλημα ειναι φιλοτιμη και εχει μελλον καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε αλλα βρε παιδι μου η διευθυνση φερνει τοσες πολλες νεες παρουσιες που η ατιμη η περιεργεια σε κανει να θες να δοκιμασεις ολο και κατι νεο (χαθηκαν τα χρονια της καθιερωμενης ποιοτητας) οποτε την επομενη συναντηση μας δεν την βλεπω πολυ κοντα.
Δεν φταιω εγω γαμωτο ο οφις με παρασυρει... συγνωμη κουκλι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
PARAMOUNT
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού