Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 327617
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού έκανα μια γύρα στην πρωινή βαρδια ή οποία πλεον είναι της πλάκας δεν έχει κάτι το ενδιαφέρον!Λύπη
Κατεληξα στην Γαλήνη!Ντροπή πάντως έχω ακούσει πολλά καλά για την κοπέλα από φίλους εδώ πέρα,αλλά την πατησα με την ξεπετά που έφαγα!Money Mouth
Μπηκα με το απλό των 40€! Το δωμάτιο στην πένα!Καπέλο Εισέρχεται το μωρό ,ευδιαθετο μπορώ να πω.
Τα είπαμε λιγάκι με ξάπλωσε με κοιτούσε έντονα και μου βγάζει τις βυζαρες της!Γλώσσα Πολύ εντονο γλειψιμο στο δυνατό της σημείο!Γλώσσα Άφηνε και φιλάκια στο στόμα πεταχτά.Ναι! Δεν επιχείρησα κατι παραπάνω... Πολλά φιλια στο λαιμουδακι της και γενικά στα προκαταρκτικά το χει!Γλώσσα
Και πάμε τώρα στο κυρίως μενού που δεν το χει!Κεφάλι σε τοίχο! Με το που βγάζω μποξερακι,κατευθείαν παίρνει το προφυλακτικό και το φοράει με τα χερια. Ξεκινάει κατευθείαν μερικά deepthroat για ένα λεπτο
το πολύ! Το έσωζε λίγο το στήσιμο της που πιαναμε το κωλαρακι της!Μεγάλο χαμόγελο Σταματάει την ενός λεπτου πίπα και με καβαλάει!Εμμμμ Κουνηθηκε τόσο γρήγορα που με τελείωσε στο αψε Σβήσε!Λύπη Με λέει τελείωσες μωρό μου! Δεν πρόλαβα να ανακοψω την γκαβλα μου!Κεφάλι σε τοίχο! Αφού τελειώσαμε το σύντομο γαμησακι μου έστηνε το κωλαρακι της στα 4 που έχει και ένα piercing στην μέση. Έτσι όπως μου στήθηκε λίγο την χαμουρεψα την καριολιτσα!Μεγάλο χαμόγελο Το χαίρεταω το μωρό και με το που κλείνει την πόρτα λέω" καλός μαλάκας είσαι Μπουχο εφαγες 40€ σε 8 λεπτά!"Μαλακία Και αυτά στο πρόγραμμα είναι καμία φορά!Καπέλο

Και τα βυζακια της νερούλα μου φάνηκαν! Υπάρχουν μικρότερα βυζακια που ειναι πολύ καλύτερα στην αφή!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.362
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού