Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού είδαμε μερικά σπιτάκια με aza και Ψωμιάδη!Ναι!
Λέω ας πάω στο στανταρακι μου !Μεγάλο χαμόγελο Αφού πρώτα ειδα στο διπλανό ότι δουλευει το μωρακι από τα Γιάννενα ή γνωστή ή Ιωαννα!Γλώσσα Ζακυνθινια και πάλι ,γιατί το μωρό μέσα μαζί μου τα δίνει όλα!Έρωτας
Εισέρχομαι στο πορνό δωμάτιο και δίνω το παράβολο των 30€!Μεγάλο χαμόγελο
Σκάει το μωρό ! Οικειότητα φουλ ,γενικώς τα λέγαμε με αρκετό μπαλαμουτιασμα ταυτόχρονα!Μεγάλο χαμόγελο
Την ξαπλωνω και αρχισα να την γλειφω παντου, το μωρο απο την γκαβλα αρχισε να μου γλειφει αυτια με μανια!Γλώσσα Της βγάζω το στρινγακι της με τα πόδια της να κοιτάνε το θεό!Κουλ
Εκεί τα πράγματα πήγαιναν από μόνα τους, λογω χημειας που βγαζουμε με το μωρο!Ναι!
Αφού έγινα κι εγώ Τούρμπο με τόσο μπαλαμουτι! Με λέει τώρα θα σε περιποιηθω εγώ.Γλώσσα
Αρχιδογλειψιμο στο φουλ με έντονα ρουφηγματα και μερικά μπουκωματα που με απογειωσαν!Προσκύνημα
Της έλα μωρό μου ήρθε ή ώρα σου!Μεγάλο χαμόγελο Μου στήθηκε έτσι σε ιεραποστολικό που έχασα το φως μου λέμε!Ναι! τελείως ανοιγμένα τα πόδια της και να προσπαθεί να τα κρατήσει.Γλώσσα Την γαμησα παρά πολύ δυνατά γιατί το γουσταρει, με αναστεναγματα και φιλία στα αυτακια μου!Έρωτας στα τελειώματα του φλογισμένου γαμησιου , έκανε κάτι ελαφριά περιστροφικά γυρίσματα για να μας αδειάσει τελειως .Προσκύνημα Τα ξαναειπαμε μετά λιγάκι και με χαιρετάει με το παρατσούκλι του Άδωνη..
Γεια σου Μπουμπουκω μου!Μεγάλο χαμόγελο στην αρχή που το Άκουσα νόμιζα ότι θα λεγε Μπουχος αλλά δεν!Μεγάλο χαμόγελο

Τα Μελέ Ζακυνθινια!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.395
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2015
Επρεπε να πεις,εγω δε σε εβρισα και να φυγεις τυπε..
Ακου εκει μπουμπυκο Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1