Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155494
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μικρη αποχη λογο του οτι δουλευα εκτος Αθηνων, το περασμενο σαββατο ειπα να επιστρεψω στον στιβο..Εκανα μια μικρη τσαρκα στο γκαζι κ κατεληξα κασσανδρας 6..Οπως ξερετε στο καταστημα εδω κ παρα πολυ καιρο δουλευει η Ιρενα..Την ειχα πετυχει πολλες φορες σε τσαρκες αλλα ποτε δεν ειχα μπει, αυτη την φορα ειπα να την δοκιμασω..Πλερω κ μπαινω στο δωματιο, δυχως καθυστεριση μιας κ δεν υπηρχε αλλος στο μαγαζι, ηρθε στο δωματιο.,Συστηθηκαμε κ αυτοματα τα χερια μου επεσαν πανω στις βυζαρες της, οι οποιες εχω την εντυπωση οτι ειναι φυσικες..Αφου μπαλαμουτιαστικαμε για αρκετη ωρα στο ξαπλωτο, μου περνα σκουφο κ ξεκινα κλαρινο με deepthroat, δεν μπορω να πω, ηταν ενα καλο κλαρινετο..Πρωτη σταση ιεραποστολικο, πηγα για γλωσσοφιλο αλλα το απεφυγε, δεν με χαλασε γιατι αμεσως μετα το ακυρο, ασχολιομουν με τις βυζαρες της..Δευτερη σταση cow-girl, οπου κ εκει χουφτωνα κ εγλειφα τα βυζια της..Τριτη σταση reverse cow-girl, οπου εκει κοπανιοταν πανω μου σε εντονους ρυθμους..Τεταρτη κ τελευταια σταση στα τεσσερα οπου την καρφωνα σε πολυ εντονους ρυθμους χουφτωνοντας τους βυζους της κ λεγοντας βρομολογα..Εγω προσωπικα περασα καλα δεν ηταν το souper γαμησι αλλα σε καμια περιπτωση δεν εκλαψα το 50αρι, καποια στιγμη στο μελλον θα ξανατιμηθει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού