Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176918
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ασχολούμαι με τον χώρο αρκετά χρόνια και αποφάσισα να συμμετέχω πιο ενεργά και εδώ πέρα. Διάλεξα η πρώτη μου κριτική να είναι για την Μόνικα από το Κασσάνδρας 8Γ γιατί ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα και την θεωρώ (ταπεινή μου άποψη) από τις καλύτερες του χώρου. Συγχωρέστε με για τυχόν λάθη ή παραλείψεις. Ημερομηνία παλιά και ενδεικτική. Η Μόνικα όπως οι περισσότεροι γνωρίζουν είναι μελαχρινή με τέλειο σώμα, κώλο, στήθος και ωραίο πρόσωπο, ρυθμοί pse, πολλές εναλλαγές στάσεων, ταιριάζει απόλυτα στα δικά μου γούστα για αυτό και την έχω επισκευτεί πολλές φορές και δεν έχω ούτε ένα παράπονο. Δεν βιάζεται στο δωμάτιο, φροντίζει ο πελάτης να φύγει ικανοποιημένος και γενικά τιμάει το 50άρικο που στις εποχές μας είναι πολύ σημαντικό. Είναι από τις στάνταρ επιλογές μου και ελπίζω να ξαναγυρίσει καθότι λείπει πολλές μέρες από τα προγράμματα.
Τέλος θα δανειστώ μια σωστή φράση που έχω δει σε πολλές κριτικές από πιο παλιούς εδώ μέσα αν μου επιτρέπουν,
ότι η δικιά μου εμπειρία με την μόνικα δεν σημαίνει ότι θα είναι ανάλογη με την δική σας.

ΥΓ: Η βαθμολογία ενδεικτική λόγω ορίων συστήματος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
PhantomQ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
218
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού