Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανά στο μωρό από τα Γιάννενα!Γλώσσα
Με το που την είδα ,μπουκαρα στο πρώτο δωμάτιο που βρέθηκε μπροστα μου!Κουλ
Εδωσα το απλο των 30€ παρα τον προλογο που εφαγα απο τον συμπαθεστατο τσατσο που μου ειπε οτι ολοι τρελαινονται με το γυμνο της!Γερο-μύστης Δεν μασαω από τέτοια λόγω καιρών δύσκολων! Και το 30 Άρι είναι πολύ σε τέτοιες μέρες!Καπέλο
Ήρθε το μωρό, αφού με θυμήθηκε πρώτα και μου είπε ήρθες στις Αρχές μου εσυ...:smittenΛύπηΠροσκύνημα)
Φιλία πολλά σε λαιμούς εκατέρωθεν και χουφτωμα στο σφιχτο κωλαρακι της . Φοβερό κωλαρακι σαν της Λάρας του λαφαμ!Μεγάλο χαμόγελο τις έδωσα κάτι φοβερά γλειψιματα στα βυζακια της και αυτή με φιλαγε το μέτωπο. Ρε λέω αυτό το μωρό κάνει προκαταρκτικά γκομενας...Έρωτας την ξαπλωνω και την έδινα φιλία
σε όλη την κοιλιτσα της και ένα γλειψιμο στον αφαλο της!Γλώσσα Γουσταρε το μωρό και μου βγάζει το εσώρουχό, πιάνει τον πουτσο και ανοίγει το πουτσοκεφαλο και φοράει κάποτα με τα χερια.Ντροπή
Ξεκινάει με deepthroat το μωρό.Ναι! και μερικά μπουκωματα σιγά σιγά αισθησιακά!Γλώσσα
Την σταματάω και την στήνω σε ιεραποστολικό, φοβερό μουνακι και σφιχτο ώσπου να μπω. Αναστεναζε το μωρο πολυ ..Έρωτας την γαμησα για αρχή χαλαρά ώσπου να ανοίξει ή τράπουλα της και παράλληλα τις έδινα φιλάκια πεταχτά στο στόμα και λαιμό.Γλώσσα Αύξησα τον ρυθμο μετά από λίγο και το σφυροκοπημα ήταν ανελέητο ,αφού έβγαζε κάτι φωνουλες το μωρό που με εκσπερματωσαν!Μεγάλο χαμόγελο Βγαινω από μέσα της και της δίνω ένα φιλάκι στον αφαλο και αυτή με χαιδευε.Έρωτας φέρνει χαρτάκι το μωρό και μου βγαζει την καποτα!Ναι!
Τα είπαμε λιγάκι και χαιρετηθηκαμε με φιλάκια στα μαγουλακια!ΈρωταςΈρωτας

Προς το μαγαζί που δουλεύει. Μην το καψετε αυτό το μωρό με διπλοβαρδιες!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.433
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2015
Δωσε ρε μπουχο αλητη. πρεπει να παω στο γιαννενομωρο asap. Κουλ
14 Οκτωβρίου, 2015
Δώσε πόνο κολλητέ Μεγάλο χαμόγελο
14 Οκτωβρίου, 2015
Δίνω..Δίνω..ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3