Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη λοιπόν στη γνωστή Νατάσσα, στην οποία πήγα πιο πολύ καταρχήν για να τη..δώ εντός κι εκτός. Η απόλυτη εικόνα ρώσικων, σιβηριανών χαρακτηριστικών στο πρόσωπο και με κορμί λαμπάδα. Βυζί σιλικονέ αλλά όμορφο..Ξεκίνημα με εμένα ξαπλωμένο και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πίπα απ'την κοπέλα..Συνέχεια με αυτήν να με καβαλά και να κουνιέται απίστευτα συγχρονισμένα (η εμπειρία της κάνει μπαμ από χιλιόμετρα) και σε συνδυασμό με την εικόνα απ'τους καθρέφτες πάνω κάτω αριστερά δεξιά, έφτασα λίγο πριν το τέλος..αλλά..σταμάτημα και γύρισμα στα 4..απίστευτο κωλί και εξαιρετικό από μέρους της στήσιμο..σε κάποια φάση στριφογυρνούσε αυτή τον κώλο της γύρω γύρω με το εργαλείο μέσα..πιλότος η τύπισσαΝαι! τελείωμα-έκρηξη, βγάλσιμο καπότας και σκούπισμα από μέρους της (πολύ ωραίο σαν κίνηση) κι εκεί που πάω να ηρεμήσω και να ξεκινήσω να ντύνομαι, μου λέει "θα κάνω ένα ντούς εδώ αν δεν σε πειράζει" με πολύ ναζιάρικο ύφοςΈρωτας περιττό να πώ οτι το θέαμα ήταν απίστευτο κι αν είχα κανα 10ρικο ακόμα μαζί μου θα ακολουθούσε και round 2..ακόμα κι αν το είχε κάνει "επίτηδες"για να με ξανακαβλώσειΓλώσσα
Συμπέρασμα: εξαιρετική εκπρόσωπος της ρώσικης σχολής που ξέρει πραγματικά πως να σε απογειώσει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
TheRatPack
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2015
Καλησπέρα...Αφού σου έκανε τη χάρη να κάνει ντους στο δωμάτιο,πιστεύω ότι πήρες καλό "μάτι"!Δεν ξέρω εάν τον έπαιξες,εγώ στη θέση σου θα τον έπαιζα χαλαρά κοιτώντας τη Νατάσσα...Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1