Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτού μπω στο ίδρυμα Έριξα ενα κατουρημα στο εστιατόριο απεναντι!Μεγάλο χαμόγελο
Για να ήμουν έτοιμος για την μάχη με αντίπαλο την Κωλαρα της Νεφελαρας!Γλώσσα
Εισέρχομαι μεσά κάθομαι λίγο στο καναπεδακι και βγαίνει η γκαβλιαρα μου, οπου την έβλεπα απο τον καθρέπτη του χολ και γκαβλωνα απίστευτα!Εμμμμ κατευθείαν μπήκα στο πρωτο δωμάτιο που βρέθηκε μπροστά μου.Κουλ πρωτού μπω και έτσι οπώς την κοιτούσαν στο σαλόνι! Με λέει η Νεφελαρα μου" Ελα μωρο μου μπες"Προσκύνημα Προσκύνημα
Φορούσε και πορτοκάλι σετ εσωρούχων που να αντιστάθεις...!ΈρωταςΈρωτας
Μπηκα με το 40€ για γλειψιμο!Γλώσσα
Καλά που είχα 2 εικοσαρικα γιατί αμα ηταν να μου δώσει ρέστα η τσατσά θα τα έβγαζε μεσα απο τα βυζομπαλα της!Μεγάλο χαμόγελο
Έρχεται κατευθείαν το μωρο ! Με ρωτάει τι κανεις μωρο μου?
- Ε! Τι να κάνω σε σκεφτομουνα.Γλώσσα Μιλήσαμε για διάφορα ενω το μπαλαμουτιασμα έπεφτε σύννεφο ταυτόχρονα. Την ξάπλωνω και της βγάζω το πορνοστρινγκ αποτομα και κατευθείαν Χάνομαι για το πρωτο ρουφηγμα στις μουνοχειλαρες τις.... Σιγά μωρο μου λέει και αναστεναζε..Γλώσσα
Μωρο μου την λέω σε πηγαινει αυτό το χρωμα και συνέχισαν να την γλειφω σε διάφορες στάσεις!
Με κανει μια μωρο μου" Γυμναστική με κανεις"χαχχχα !
Δεν άντεχε το Κάλο γλειψιμο μου και τραβιοτανε και προσπαθούσα να βρω μια στάση που να μην μπορεί να κουνηθεί!Ματάκι
Μετα απο λίγο αφού εφτασα στο λαιμό της με το γλειψιμο! Ήρθε η ωρα να μας περιποιηθεί η Νεφελαρα. Βγαζει το μποξερακι οπου τον βλέπει τέρμα γκαβλωμενο και μου λέει είσαι τούρμπο μωρο μου!Ναι!
Φοράει καποτα με τα χέρια και μου αρχίζει κάτι τριψιματα με τις βυζαρες τις και να με κοιτάει έντονα!
Την λέω Ελα μωρο μου για 69....Γλώσσα έχασα το φως μου λέμε....Ναι!Ναι!Ναι! κάτι ρουφηγματα ατέλειωτα έπεσαν και αύτη κάτι απανωτά μπούκωματα.Γλώσσα Δεν ήθελα και Πόλυ πλεον οπου της λέω κάτσε γκαβλιαρα μου...Γυρνάει κάθεται μέχρι την βαση του πουτσου μου , της πιάνω την κωλάρα δυνατα
και την ανεβοκατέβαζα με αγριο τεμπο ,ενω ταυτόχρονα τα βυζάκια της μπροστά μου πήγαιναν περα-δωθε ! Με στράγγιξε μέχρι την τελευταια σταγονα ,αφού ενω είχα τελειώσει κουνηθηκε η γκαβλιαρα μου λίγο παραπανω!Ναι! Με το τέλος με φιλάει στο μάγουλο!Γλώσσα
Και ενω έτσι όπως ετοιμαζομασταν για να την κάνω , παλι ήρθε και με φίλησε στο μάγουλο!ΈρωταςΈρωτας Α! Θα ξαναπαω Σύντομα!Γλώσσα

Ενα στανταρακι απο το πουθενά! Δεν περίμενα να εξελίσεται σε τόσο καλη μέσα.
Μονο για ΜΕΝΑ!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Υπηρεσίες
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.354
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού