Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124470
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρωτομηνια και ειπα ας ξεδωσω λιγο. Επισκεψη στο στουντιο και μετα απο τη χθεσινη φολα με την μάργκο επέμενα ότι κατι θα αλλαζε. Μπουκαρω μεσα παρουσιαζεται η αλεξια. Επωμου αρμ παρουσιαστε αρμ. Η τσατσα αρχισει το παραμυθι για τα προγραμματα και τι λεει?100 φουλ προγραμμα. Λεω πρωκτικο? Οχι μου λεει. και τι ειναι το φουλ της λεω? σταση 69, μασαζ κτλ. Δεν εισαι καλα της λεω παρε fifty και ειμαστε ενταξει. Μπαίνω στο δωματιο και μετα απο 30 λεπτα αναμονη(το στουντιο ηταν εντελως αδειο)μπαινει και η πορνη.Πιπα αδιαφορη, παω να πιασω λιγο βυζι μου τραβαει το χερι. Λεω ιδεα μου θα ειναι. Ξαναπροσπαθω παλι τα ιδια. Της λεω τι θα γινει? Θα μου την σπας ακομα για πολυ? Και τι μου απανταει? Σημερα οχι ρωγκα αυριο ναι.Παιδες το Σαββατο οι ρωγες απεργουν το ξερατε? Αντε το καταπινω και αυτο. Αλλαζω σταση στο πισωκολλητο και ενω αρχιζω να γαμαω αρχιζει αυτη να μου πιανει την πουτσ και να μου σφιγγει τα παπαρια. Σταματω μετα απο λιγο και την ρωταω"Βιαζεσαι? Εγκώ μου λέει?Οχι" Τεσπα συνεχιζω και παλι τα ιδια!!!Σταματω της λεω-Κοιτα κουκλα μου ετσι δουλεια δεν γινεται.Κοντα τα χερια σου να κανω την δουλεια μου και μετα βαλτα οπου θες.Τριτη φορα συνεχιζω και αρχισαμε να παλεουμε. Αυτη παλι τα ιδα εγω να της βγαζω τα χερια μακρια.Τεσπα καταφερα να χυσω.Παιδες μολις τον εβγαλα εφυγε τρεχωντας καπνος μιλαμε φαντασμα εγινε. Δεν το πιστευα.Συμπερασμα.Οπως και χθες με την μαργκο ετσι και σημερα με την αλεξια(αναμφιβολα και οι δυο εχουν σωματαρες και εμφανισιακα ειναι καλες γκομενες)πιστεω οτι το συγκεκριμενο μαγαζι πλεον δεν φερνει κοπελες που θα ευχαριστησουν τους πεατες απλα θελουν να ευχαριστησουν αυτες την τσεπη τους.Πληρη αποτυχια τελικα, τσαμπα το 50αρικο.Μαλλον μας εχουν βρει μαλακες και σιγουρα πελατακια.Για να μπει μαυρο για λιγο καιρο στο μαγαζακι να διτε απιθανες αλλαγες που εχουν να γινουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2008
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Μέγας
Εγγραφή:
7 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
263
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού